Zdrada a odzyskiwanie kobiety, która odeszła

Związek to bardzo skomplikowana relacja. Wydaje się, że rozmowa, szczerość i transparentność powodują, że związek będzie trwał latami. Jednak trzeba spojrzeć prawdzie w oczy – nie zawsze obie osoby są w stanie opiekować się sobą i zapewniać sobie dostatecznie dużo uwagi. Osoba, która w związku czuje się pomijana często dopuszcza się zdrady i odchodzi. 

Odzyskiwanie kobiety która odeszła krok po kroku 

jak odzyskać kobietę która odeszłaPrzeważnie dzieje się tak, że gdy spada na nas informacja o zdradzie partnera jest to ogromny kubeł lodowatej wody. Na początku jest złość, która miesza się z szokiem. A potem pytanie dlaczego tak się stało i czy to oznacza koniec związku, taki już definitywny. Jeśli kobieta decyduje się na wyprowadzkę i zakończenie relacji ponieważ czuła się niedowartościowana, pomijana można ją odzyskać. Wszystko jednak zależy od jej dobrej woli oraz starań mężczyzny. Jak odzyskać kobietę która odeszła? Przede wszystkim trzeba dać jej trochę czasu na ochłonięcie z całej sytuacji. Nie zasypywać toną informacji, wiadomości czy telefonów. Poczekać spokojnie kilka dni. A potem przejść do defensywnego działania. Przede wszystkim poprosić o szczerą rozmowę i spotkanie. Przynieść kwiaty i spróbować nawiązać porozumienie. Dlaczego do tego doszło, co czuła. Zapytać czy coś jest jeszcze do uratowania i po prostu się o to starać. Adorować, dawać kwiaty i być obecnym w życiu kobiety. Chodzi o proste sprawy.

Pomimo tego, że człowieka czasami nudzą opowieści o niezbyt miłej koleżance z pracy, czy o kimś kto znowu nie chciał w pracy wywiązać się ze swoich obowiązków. Poświęcić trochę uwagi na rozmowę, wsłuchać się w bieżące potrzeby, na przykład wspólny spacer czy krótki wyjazd na weekend. Nie nastawiać się tylko na branie ze związku, ale także na dawanie.