Zaproszenia dopasowane do stylu wesela

Chyba każda młoda kobieta marzy o ślubie jak z bajki. Ja wyobrażałam sobie taki ślub jeszcze jako mała dziewczynka. Oczywiście z wiekiem gusta się zmieniają i obecnie moje wyobrażenie jest nieco inne, niż za czasów dzieciństwa. W końcu też doczekałam się planowania własnego ślubu. Na razie szukamy z narzeczonym sali, ale jak tylko znajdziemy sale, zabawa zacznie się na całego.

Wyjątkowe zaproszenia ślubne

zaproszenia na ślubOd dziecka byłam typem organizatora. Uwielbiałam, jak rodzice wyprawiali w domu mniejsze lub większe przyjęcia i zawsze musiałam wtrącić swoje trzy grosze. Teraz mam okazję w końcu w pełni się wykazać, a przy okazji spełnić jedno ze swoich największych marzeń, jakim jest ślub. Chcemy bowiem za niecały rok wyprawić ślub oraz wesele i obecnie jesteśmy w trakcie przygotowań. Jak tylko znajdziemy salę i ustalimy jej wystrój, zakupimy zaproszenia na ślub i zawieziemy je naszym gościom. Chcę, żeby zaproszenie bezpośrednio nawiązywało swoim wyglądem do wyglądu sali weselnej. Na pewno wybierzemy jakiś motyw przewodni, który pojawi się nie tylko na zaproszeniach, ale też w wystroju kościoła, czy też na stołach na sali weselnej. Mi bardzo się podobają proste, ale zarazem eleganckie zaproszenia ślubne, na czele z zaproszeniami w stylu boho. Na naszej uroczystości chcemy bowiem nawiązać do tego stylu, nie rezygnując jednocześnie z elegancji. Zaproszenia zamówimy pewnie w jakiejś firmie, która specjalizuje się w ich tworzeniu.

Przygotowania do własnego ślubu zawsze wywołują mnóstwo ekscytacji. Jedną z ważniejszych spraw, które są do ogarnięcia, jest zaproszenie gości na ślub oraz przyjęcie. Potrzebne są do tego specjalne zaproszenia, które zazwyczaj zamawia się przez Internet. Na razie nie wybrałam zaproszeń na swój ślub, ale wiem, że na pewno będą wyjątkowe.