Zamówiłem sobie skuteczny coaching indywidualny

Pracuję w sprzedaży od ponad piętnastu lat. W zasadzie odkąd skończyłem szkołę średnią to zajmuję się tylko i wyłącznie sprzedażą. Wieloletnie doświadczenie w tej branży powoduje, że nie muszę się martwić o dobrą pracę. Ostatnio odkryłem sposób na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników sprzedażowych. Postanowiłem skorzystać z coachingu, czyli szkolenia prowadzonego przez osobistego trenera personalnego. Przyniosło to rezultaty lepsze od spodziewanych.

Jak znalazłem skutecznego trenera indywidualnego?

skuteczny coaching indywidualnyZacząłem od zastanowienia się nad tym jaki rodzaj treningu personalnego mnie interesuje. Nie potrzebowałem raczej poprawiać swoich umiejętności sprzedażowych, ponieważ nad tymi pracowałem przez całe lata. Chciałem po prostu zwiększyć swoje zdolności interpersonalne. Popracować nad zwiększeniem pewności siebie i ewentualnie nad empatią wobec innych, chociaż tak naprawdę nie wiedziałem do końca czego mi brakuje. Przeszukałem internet w poszukiwaniu najlepszego trenera. Oparłem się oczywiście na opiniach internautów, którzy z takich usług już skorzystali. Nie było to wcale łatwe, ponieważ najlepsi trenerzy personalni mają ograniczone grono klientów. Postanowiłem więc popytać o tą kwestię swoich znajomych – biznesmenów – którzy z takich treningów korzystają. I trafiłem na specjalistę oferującego skuteczny coaching indywidualny w moim mieście. Trafiłem na prawdziwego fachowca z polecenia, chociaż zupełnie nie spodziewałem się tego, że w ten sposób trafię w ręce skutecznego trenera personalnego. Muszę przyznać, że indywidualny coaching dał mi bardzo wiele. Przede wszystkim – co chcę jasno podkreślić – wzmocnił moje postrzeganie samego siebie. I nie chodzi tutaj o wpadanie w samozachwyt. Teraz potrafię dostrzec swoje najlepsze cechy i je pielęgnować. Jednocześnie potrafię wyłapać swoje słabości i pracować nad nimi jeszcze intensywniej.

Skorzystałem z profesjonalnego treningu indywidualnego prowadzonego przez naprawdę świetnego trenera personalnego. Na szczęście trafiłem na osobę godną zaufania, którą polecił mi mój znajomy. Dzięki temu dzisiaj mogę powiedzieć, że jestem jeszcze lepszym fachowcem w swojej branży. Teraz sprzedaję jeszcze lepiej i jeszcze więcej. Pomimo tego, że indywidualny coaching nie dotyczył w żadnym momencie umiejętności sprzedażowych.