Zalety skręcanych regałów magazynowych

Jednym z głównych problemów, z którym boryka się większość magazynów, jest brak dostępnego miejsca na magazynowanie towaru. Właściciele firm wiedzą, że znalezienie najlepszego sposobu na efektywniejsze przechowywanie przedmiotów może być trudnym zadaniem. Regały skręcane są stosowane od lat w celu maksymalizacji powierzchni magazynowej. Jakie mają zalety?

Skręcany regał magazynowy – czy warto?

regały magazynowe skręcaneTe półki przemysłowe są zdecydowanie łatwiejsze w montażu niż większość regałów metalowych. Jedynymi narzędziami potrzebnymi do montażu półek są śrubokręt i śruby. Dzięki tej elastyczności można wybrać najlepszy projekt, który zapewni najlepsze wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Większość instalacji można zwiększyć w pionie.  Te regały magazynowe skręcane można dostosować do każdej przestrzeni magazynowej. Wraz z regałami dostępne są również opcjonalne akcesoria. Regałami można manipulować w sposób, który z łatwością dopasuje się do każdego magazynu.Większość regałów jest łatwo dostępna ze wszystkich czterech stron. Nie są wymagane żadne stabilizatory, co oznacza, że ​​wszystkie cztery boki są otwarte, a dostęp do wszystkich przechowywanych przedmiotów jest łatwiejszy. Cztery stalowe belki powstrzymują konstrukcję przed przewróceniem czy kołysaniem. Jeśli jednak wielostronny dostęp do przechowywanych przedmiotów nie jest potrzebny, dostępne są inne opcje. Cena skręcanych regałów magazynowych jest stosunkowo niska, co oznacza, że możemy budżetowo zaaranżować dostępną w magazynie przestrzeń. 

Regały te zapewniają wiele dostępnego miejsca na ładunki i wszelkiego rodzaju towary. Co ważne można na nich przechowywać różne rodzaje produktów – zarówno suche, jak i płynne. Nic więc dziwnego, że wykorzystują je branże specjalizujące się w zupełnie odmiennych od siebie dziedzinach – motoryzacyjne, farmaceutyczne czy spożywcze.