Zakupione kredki spodobały się córce

Moja córka już jest coraz starsza. Chodzi do przedszkola i dobrze sobie w nim radzi. Pani ostatnio ją chwaliła, że Emilka pięknie rysuje i jest bardzo aktywna. Często się zgłasza i bardzo lubi uczestniczyć w zajęciach. Pokazała mi wszystkie prace córki i zwróciła uwagę, że Emilka pięknie rysuje i ma do tego talent. Byłam bardzo dumna z córki i od razu postanowiłam wspierać jej pasję.

Kupiłam córce dobrej jakości kredki

kredki bambino 18Przekazałam mężowi prace córki i powiedziałam o wszystkich pochwałach, które dzisiaj usłyszałam. Cieszyliśmy się, że mamy tak zdolne dziecko. Kupiłam córce dobre kredki, dzięki którym będzie mogła się rozwijać. Ma w domu kilkanaście różnych kolorowanek, które chętnie koloruje w domu poza zajęciach przedszkolnych lub w weekendy. Kredki bambino 18 zostały mi polecone przez panią sprzedawczynię pracującą w księgarni. Są bardzo dobrej jakości. Pięknie kolorują. Wygodnie się je trzyma w rączce. Łatwo się je ostrzy i są polecane dla dzieci mniejszych i większych. Zdecydowałam się kupić duży zestaw. Zależało mi na wszystkich kolorach. Lubię kupować porządne rzeczy, które mają wpływ na rozwój mojej córki. Kiedy Emilka zobaczyła kupione kredki bardzo się uciszyła. Mówiła że takie same mają w swoim przedszkolu. Ona bardzo je lubi bo fajnie się nimi rysuje i kolory są przepiękne.

Kiedy córka dostała kredki to praktycznie całe popołudnie kolorowała różne rysunki i już nawet musiałam ją przekonywać, że już najwyższy czas zjeść kolację i trzeba się szykować do spania. W dzisiejszych czasach jest sporo fajnych rzeczy dostosowanych do dzieci wpływających na ich rozwój, Uważam, że warto takie przedmioty kupować.  Cieszyłam się, że sprzedawczyni poleciła mi ten zestaw. Córka miała sporo radości i na pewno będzie często bawić się tymi kredkami.