Wytłaczane naklejki trójwymiarowe

Gdy upewnimy się, że producenci hologramów 3D są wiarygodni, możemy wybrać najlepszego z listy, aby zamówić drukowanie etykiet holograficznych. Jeśli mówimy o konkretnych naklejkach z holograficznej folii aluminiowej, należy upewnić się, że są one wyprodukowane przez niezawodnego producenta holograficznej folii aluminiowej.

Naklejki 3d pełnią wiele pożytecznych funkcji

wypukłe naklejki trójwymiaroweProducent powinien mieć doświadczenie w wytwarzaniu holograficznych naklejek i etykiet na zamówienie, które można łatwo umieścić na folii aluminiowej, a ponadto nie mogą być podrabiane przez fałszerzy. Naklejki holograficzne są używane do różnych celów i na różnych rodzajach powierzchni. Holograficzne naklejki stosowane na foliach aluminiowych są tłoczone w celu uzyskania efektu 3D. Niezależnie od tego, czy chodzi o wybór producentów naklejek hologramowych, czy producenta holograficznej folii aluminiowej, pozostaje kwestia, że ​​oryginalność produktu należy zachować za wszelką cenę. nasz produkt nie powinien poddawać się żadnej podrabianej działalności, ponieważ w takim przypadku wizerunek naszej marki ostatecznie upadnie. Wypukłe naklejki 3D (wypukłe naklejki trójwymiarowe) to drukowane w pełnym kolorze naklejki pokryte wodoodporną i nieżółknącą przezroczystą żywicą epoksydową używaną do znakowania produktów. Dodając ekskluzywne naklejki wypukłe z nadrukiem w wysokiej rozdzielczości, możemy nadać produktowi dodatkowy efekt i świetny wygląd. Naklejki są drukowane w bogatych, pełnokolorowych aplikacjach, aby nasza grafika wyróżniała się i wyglądała żywo. Wielu producentów specjalizuje się w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości naklejek epoksydowych w dowolnym kształcie (okrągłe, owalne, prostokątne, kwadratowe lub o niestandardowym kształcie) i rozmiarze (od 1 cm2 do 250 cm2). Wszystkie naklejki 3D są odporne na zarysowania i wodę, nadają się do użytku na zewnątrz i wewnątrz, dając niemal nieograniczone możliwości promowania firmy lub produktu.

Istnieje wiele wysokiej jakości drukowanych nośników: standardowy biały winylowy PVC, złoty, srebrny i przezroczysty winyl. Istnieje również możliwość wykonania niestandardowych naklejek. Hologramy naklejane są na produkty i opakowania i mówią coś o marce, do której należą. Te naklejki są wklejane lub mogą być nadrukowane na produkcie i pokazują, że produkt jest oryginalny.