Wysokiej jakości materiały obiciowe

 

Producenci starają się wychodzić naprzeciw najbardziej wymyślnym potrzebom klientów. Stąd w asortymencie można znaleźć mnóstwo oryginalnych wzorów aranżacyjnych. Duży wybór mamy zarówno wśród proponowanych mebli, jak i artykułów dodatkowych i dekoracyjnych. 

Szeroki wybór wysokogatunkowych tkanin tapicerskich

tkanina tapicerska szaraW każdym domu jednym z podstawowych elementów wyposażenia są meble wypoczynkowe. Przy zakupie warto zwrócić uwagę nie tylko na efekt końcowy, ale także na elementy konstrukcji i jakość zastosowanych materiałów. W tapicerowanych projektach duże znaczenie mają tkaniny, którymi wykończony jest cały mebel. Szybko można się przekonać, że szeroka gama kolorystyczna pozwala na dobranie ciekawych wzorów. W ostatnich latach ogromnym zainteresowaniem w różnego rodzaju aranżacjach cieszą się odcienie szarości – można powiedzieć, że takie rozwiązanie stało się ponadczasowe. Dlatego producenci oferują różnorodne rodzaje materiałów obiciowych w tej właśnie kolorystyce. Wysokiej jakości tkanina tapicerska szara powinna się wyróżniać trwałością i nienaganną estetyką. W zależności od rodzaju materiału tkanina może mieć także właściwości plamoodporne i wodoodporne. Jednak każda tkanina tapicerska powinna być względnie odporna na przetarcia, co pozwala na swobodne użytkowanie przez wiele lat. W asortymencie tkanin tapicerskich bardzo popularne są różnego rodzaju welury oraz plecionki, które zapewniają odpowiednią trwałość oraz satysfakcjonujący efekt wizualny.

W modnych szarościach proponowane są rozmaite meble. Sporym zainteresowaniem cieszą się narożniki w różnych wielkościach, wygodne kanapy oraz sofy. Do kompletu można oczywiście dobrać pufy oraz fotele. Efektowne modele mebli wypoczynkowych są często ozdobnie pikowane, co także wpływa na atrakcyjność mebla.