Wyposażenie myjni było bardzo dobre

 

Mieszkam na dużym osiedlu. Mam wszędzie blisko. To było dla mnie bardzo ważne kiedy jakiś czas temu szukałam mieszkanie dla naszej rodziny z mężem. Pracujemy w centrum miasta i chcieliśmy mieć blisko do pracy ale także żeby nasze dzieciaki miały blisko do szkoły i na place zabaw. Brakowało jedynie stacji benzynowej w okolicy.

Nowa myjnia samochodowa była nowoczesna

myjnie samochodowe wyposażenieMusieliśmy tankować samochód zazwyczaj jak wracaliśmy do domu żeby nasze auta zawsze miały coś w baku. Rozmawiając z sąsiadką dowiedziałam się, że jutro będzie otwarcie stacji benzynowej z myjnią niedaleko naszego osiedla. Ja zupełnie nie wiedziałam nic o tym. Generalnie nie jeździłam w tej okolicy ale ot było bardzo blisko nas. Ucieszyłam się z takich dobrych wiadomości. Taka stacja i myjnia blisko nas to dobre rozwiązanie dla nas. Wiedziałam, że na początku będzie tak sporo osób więc poczekałam z trzy dni a później musiałam już umyć auto i zatankować więc pojechaliśmy z mężem zobaczyć jak myjnia i stacja wyglądają. Byliśmy bardzo zadowoleni z myjni samochodowej. Nowoczesne myjnie samochodowe wyposażenie było bardzo dobrej jakości. Myjnia była prosta w obsłudze więc nawet ja nie miałam problemu żeby umyć auto. Myjnia ładnie wyglądała i sporo osób korzystało z niej. Czas w miarę wolno leciał i na spokojnie za określoną kwotę pieniędzy umyłam swój samochód. Wyposażenie było bardzo bogate. Można było używać różnych sprzętów żeby dokładnie umyć samochód.

Jeśli ktoś miał jakieś problemy z obsługą to obok była bardzo czytelna instrukcja i wówczas nie było z tym żadnego problemu. Mąż także zdecydował się na umycie swojego auta. Raz na jakiś czas trzeba to robić żeby samochody ładnie wyglądały. Dostaliśmy kartę stałego klienta i dzięki temu przy każdym myciu i tankowaniu możemy liczyć na kilka procent zniżki.