Wynajmij vana w Bydgoszczy!

Miasto Bydgoszcz położone w północnej części Polski w województwie kujawsko-pomorskim. Jedno z większych miast w Polsce, zajmuje 8 miejsce co do wielkości pod względem ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Ośrodek przemysłu, handlu i logistyki oraz węzłem drogowym i kolejowym. Bydgoszcz wraz z powiatem bydgoskim i otaczającymi gminami tworzą aglomerację zamieszkującą przez ponad 600tys. mieszkańców.

Gdzie w Bydgoszczy wypożyczyć Vana?

wypożyczalnia vanów bydgoszczFirma Kangoor została założona w roku 2005. Początkowo zajmowała się  wyłącznie sprzedażą samochodów dostawczych. W krótkim czasie staliśmy się jednym z największych importerów całych flot van-ów. Większość klientów kojarzy, że wypożyczalnia vanów bydgoszcz  sprzedaje tysiąc żółtych aut Renault Kangoo oraz niezawodnych VW T4. W 2007 roku zaczęliśmy działalność exportową. Tylko na rynek Ukraiński, Białoruski i Rosyjski odprawiliśmy ponad 470 furgonów.  Od roku 2008, wzbogacili naszą ofertę o wypożyczalnię busów. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem i zainteresowaniem klientów, w 2013 roku zwiększyli naszą flotę do 600 aut dostawczych zlokalizowanych w największych miastach w Polsce, co daje nam jedną z wiodących pod względem liczebności flot samochodów w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2015 roku podpisaliśmy kilkadziesiąt nowych umów flotowych z zakresu assistance, wynajem z OC sprawcy, wynajem aut przed-kontraktowych, oraz dostawę aut nowych i używanych w ramach wygranych przetargów.  Indywidualne podejście do każdego klienta, konkurencyjne ceny oraz jakość oferowanych samochodów, pozwoliły nam w krótkim czasie na stanie się liderem w swojej branży. Naszym klientom gwarantujemy najniższe ceny na rynku, niejednokrotnie 2-3 razy niższe od cen konkurencji, fachową obsługę i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.Wypożyczalnia aut Kangoor jako jedna z nielicznych prowadzi korzystny wynajem autolawety przystosowanej do przewozu maszyn budowlanych, sprzętu rolniczego, samochodów osobowych oraz lekkich pojazdów dostawczych (nasze autolawety mają ładowność 1200 kg, długość najazdu 490 cm, szerokość 210 cm).

Klientom, którzy zdecydują się na wynajem samochodów Kangoor gwarantuje pełne wsparcie doradców. Każdy pojazd posiada bogate wyposażenie dodatkowe – m. in. system mocujący do przewozu ładunków oraz zabezpieczenia skrzyni ładunkowej. Zapewniamy najlepsze warunki na rynku, szeroki wybór nowych pojazdów z bieżącego rocznika oraz bogate wyposażenie dodatkowe. Pojazd można u nas wynająć z limitem lub bez limitu kilometrów.