Wymiana szybki w najnowszych modelach Iphone

 

Każdego roku amerykański gigant produkujący telefony komórkowe notuje w naszym kraju rekordy sprzedaży. Iphone stał się symbolem zachodniej cywilizacji, którą cały czas staramy się pieczołowicie gonić. Telefony tej marki mają to do siebie, że jednego modelu można używać przez wiele lat. Każdy najnowszy model telefonu tej marki ma gwarantowane dożywotnie aktualizacje sprzętowe i systemowe. Dlatego właśnie tych telefonów nie trzeba co chwilę wymieniać na kolejny nowszy model.

Gdzie wymienić szybkę w najnowszym Iphonie?

najnowsze iphone - wymiana szybki krakówWszystko zależy od tego jak nowy jest nasz najnowszy Iphone. Jeśli chwilą nieuwagi doprowadzimy do rozbicia ekranu w telefonie to mamy dwie możliwości. Możemy wybierać pomiędzy autoryzowanym serwisem producenta a punktami napraw działającymi na mieście jako serwisy gsm. Jeśli rozbijemy ekran w telefonie, który jest jeszcze objęty gwarancją to poniekąd mamy tylko jedną możliwość. Musimy wtedy wymienić szybkę wyświetlacza w autoryzowanym serwisie. Dzięki temu zachowamy gwarancję na urządzenie. Inaczej wygląda sytuacja, gdy nie obowiązuje już gwarancja na najnowsze Iphone – wymiana szybki Kraków możliwa jest wówczas w dowolnie wybranym serwisie. Po gwarancji nie ma kompletnie znaczenia komu powierzymy wymianę wyświetlacza w telefonie. Każdy serwis potrafi to zrobić w kilkadziesiąt minut. Jeśli w Iphonie ekran ulegnie rozbiciu to wystarczy tylko zgłosić taką chęć naprawy do wybranego serwisu. W serwisie zamówią odpowiedni moduł wyświetlacza i powiedzą nam termin, w którym telefon może zostać naprawiony. Sama wymiana wyświetlacza to czynność, która trwa bardzo krótko. Nawet w najnowszych modelach Iphona, w których szybkę wymienia się w autoryzowanych serwisach, jest to bardzo prosta czynność. Wszystko polega na wyjęciu całego modułu wyświetlacza i zastąpienie go nowym.

Najlepiej jest po prostu uważać na swój telefon i pilnować, żeby nigdy nie wypadł z kieszeni i nie upadł na twardą powierzchnię. Jeśli już tak się stanie z najnowszym modelem telefonu Iphone to nie trzeba się niczym martwić. Jeśli jest na gwarancji to naprawę trzeba zlecić w autoryzowanym serwisie producenta. Jeśli Iphone ma więcej niż dwa lata to wymianę szybki można zlecić w dowolnym serwisie. Wszystkie serwisy mają podobne ceny jeśli chodzi o wymianę szybki w telefonie.