Usługa cateringowa w Warszawie

Razem z moim narzeczonym prowadzimy kancelarię prawniczą w stolicy. Ponieważ zbliżała się dość długa przerwa świąteczna, postanowiliśmy zorganizować imprezę dla naszych pracowników. Dzięki temu mogliśmy się lepiej zintegrować i porozmawiać na tematy mniej związane z pracą.

Firmy cateringowe w Warszawie

catering warszawaWiedzieliśmy, że impreza odbędzie się w siedzibie kancelarii, ponieważ mieliśmy tutaj wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich. Postanowiliśmy również skorzystać z zamówionego jedzenia. Jeśli chodzi o dobry catering Warszawa ma dużo do zaproponowania. Szybko znalazłam odpowiednią firmę i po krótkiej konsultacji dotyczącej menu, podpisaliśmy zlecenie. Podczas imprezy mieliśmy okazję zobaczyć w jaki sposób podawane są dania z bemarów oraz jak bogato udekorowany może być stół w naszej sali konferencyjnej. Na stole znalazły się wspaniałe zakąski z jajek, pomidorów czy zapiekanych pieczarek z serem. W bemarach podgrzewano non stop wspaniałe piersi z kurczaka w sosie szpinakowym oraz świąteczną szynkę z leśnymi grzybami. Ponadto, dla wegetarian przygotowano warzywa na parze w sosie śmietanowym oraz kotlety sojowe z różnymi dodatkami. Na stole nie zabrakło tradycyjnej sałatki jarzynowej oraz smacznych ziemniaków z wody oraz domowej roboty frytek. Mieliśmy również okazję spróbować słodkich deserów w postaci sernika oraz esencjonalnego makowca. Podczas imprezy próbowaliśmy również smacznych koktajli owocowych oraz smakowych herbat. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z przebiegu imprezy, a jedzenie okazało się wyjątkowo pożywne i smaczne.

Nasza ostatnia impreza firmowa była bardzo udana. Skorzystaliśmy z usług profesjonalnej firmy, która przygotowała na tę okazję mnóstwo pysznego jedzenia. Dzięki temu, oszczędziliśmy dużo czasu, a posiłki serwowane przez profesjonalną okazały się nie tylko pyszne, ale również bardzo urozmaicone i kolorowe.