Torebki na wiosnę i lato

Wraz z rozpoczęciem wiosny zaczyna się też nowy sezon w modzie. Co prawda najnowsze kolekcje pojawiły się w sklepach jeszcze zimą, ale to właśnie z pierwszymi promieniami wiosennego słońca idziemy tłumnie na zakupy. W tym sezonie nie ma zbyt wielu nowości, w porównaniu do ubiegłego roku. Na pewno jest położony większy nacisk na zwiewne tkaniny i kwiatowe wzory. Projektanci coraz mocniej zachęcają nas do stosowania nietypowych połączeń w stylizacjach. Duże znaczenie mają w nich na pewno dodatki. 

Najmodniejsze torebki w tym sezonie

handmade torebkiTrendy mają to do siebie, że co roku minimum dwa razy się zmieniają. Nowe kolekcje pojawiają się zawsze na sezon wiosenno – letni oraz jesienno- zimowy. Mamy właśnie początek wiosny i w sklepach już od jakiegoś czasu wiszą letnie ubrania. Co prawda zbyt wiele się nie zmieniło w porównaniu do ubiegłego roku, ale jest kilka smaczków, na które warto zwrócić uwagę. Projektanci mocno zachęcają do eksperymentowania w tworzeniu stylizacji. Bardzo ważnym ich elementem są w tym roku dodatki, na przykład w postaci torebki. Im bardziej nietypowa ta torebka będzie, tym lepiej. Dlatego też hitem sezony mają być handmade torebki, które w ostatnich latach cały czas zyskują na popularności. Jak chodzi o te ręcznie robione torebki, to powinny być one jak najbardziej kolorowe i wzorzyste. Ewentualnie wchodzą też w gre torebki jednolite, ale w rzucającym się w oczy kolorze. Modne są duże, pojemne torebki na tyle uniwersalne, że można je zabrać zarówno na plażę, do pracy, jak i na zakupy. Jeżeli kupimy sobie bardzo wzorzystą torebkę, to musimy ją umiejętnie dopasować do pozostałych ubrań, żeby nie uzyskać zbytniego przesytu wzorów i kolorów. Warto więc zorientować się trochę w zasadach dobierania do siebie poszczególnych części garderoby. Tych informacji w Internecie jest mnóstwo. 

Ten sezon wiosenno – letni będzie stał w modzie pod znakiem dodatków. Prawdziwym hitem mają być ręcznie robione torebki, najlepiej w wyrazistych wzorach i kolorach. Duże pole do popisu mają więc osoby, które z pasji szyją ręcznie torebki różnego rodzaju. Modne torebki mają być pojemne i wygodne. Mają być też uniwersalne w swoim wyglądzie, tak, żeby nadawały się na różne okazje. Trzeba też umieć dopasować je do poszczególnych ubrań.