Szczupła sylwetka dzięki kriolipolizie

Panie, które są niezadowolone z wyglądu swojego ciała, często odwiedzają gabinety medycyny estetycznej, by pozbyć się wielu defektów urody. W miejscach tych oferowane są bowiem profesjonalne zabiegi, które skutecznie usuwają cellulit, niepożądaną tkankę tłuszczową, przyspieszają przepływ krwi i limfy, poprawiają wygląd oraz samopoczucie. Zabiegi są zawsze indywidualnie dobierane do każdego pacjenta, dzięki czemu można osiągnąć pożądane efekty.

Kriolipoliza sposobem na walkę z nadmiernymi kilogramami

zabieg kriolipolizy bielskoW obecnych czasach wiele kobiet zmaga się z nadprogramowymi kilogramami, a stosowana dieta nie zawsze daje efekty takie, jak tego oczekują. W takich sytuacjach warto zdecydować się na zabieg, który wykorzystuje efekt zamrażania. Dzięki temu można bezpiecznie pozbyć się nadmiaru tłuszczu. Wiele pań wybiera zabieg kriolipolizy Bielsko jest miejscem, gdzie metoda ta jest bardzo popularna. W połączeniu z odpowiednią dietą i sportem sprzyja utracie zbędnych kilogramów. Jest ona zdecydowanie bezpieczniejsza od liposukcji, która jest inwazyjnym zabiegiem, wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Ta metoda odchudzania wykorzystuje fakt, iż komórki tłuszczowe są wrażliwe na działanie zimna. Dzięki temu ulegają rozkładowi w niskiej temperaturze. Miejscowe chłodzenie tkanki tłuszczowej powoduje zatem utratę podskórnego tłuszczu. Zabieg ten daje wyjątkowe efekty, umożliwia zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Efekty widoczne są po upływie kilku miesięcy. Zamrażanie tkanki tłuszczowej odbywa się przy użyciu specjalistycznego urządzenia, które nie uszkadza narządów wewnętrznych oraz naczyń krwionośnych. Niska temperatura ma za zadanie oddziaływać na komórki tłuszczowe, w efekcie czego ulegają one rozpadowi. Kolejnym krokiem jest ich wydalenie w naturalnych procesach metabolicznych. Zabieg ten jest małoinwazyjny i bezpieczny, jest wskazane w przypadku kobiet, które nie potrafią pozbyć się niepożądanego tłuszczu z różnych partii ciała.

Umożliwia eliminację niepożądanych kilogramów. Zamrożone komórki tłuszczowe ulegają stopniowej degradacji, co powoduje zmniejszenie grubości tkanki tłuszczowej. Dzięki tej metodzie można pozbyć się nadmiernych kilogramów z brzucha, talii, dolnej części pleców. Wrażliwi pacjenci czasem skarżą się na małe dyskomfort. Po zabiegu mogą pojawić się zaczerwienienie i siniaki, jednak nie są one niepokojące i po kilku dniach znikają.