Srebrne kolczyki na święta

Od kilku lat prowadzę własny sklep jubilerski. Biżuteria zawsze była moją pasją. Uwielbiałam zawsze przeglądać nowe kolekcje w sklepach. Z czasem ukończyłam nawet kurs projektowania biżuterii i nawiązałam w tym zakresie współpracę z jedną z firm. Do tej pory w wolnej chwili tworzę nowe projekty i sprzedaje je dalej. Na razie, jednak, skoncentrowałam się na wspomnianym wcześniej sklepie. Tym bardziej, że zbliża się gorący sezon przedświąteczny. 

Najpopularniejsze kolczyki w tym roku

srebrne kolczyki sztyftBiżuteria interesowała mnie od dziecka. Mama kupowała mi mnóstwo świecidełek, którymi uwielbiałam stroić siebie i lalki. Potem nauczyłam się sama projektować biżuterię i pracowałam w tym zakresie dla jednego z producentów. Kiedy już poznałam na wylot świat biżuterii, uznałam, że najwyższa pora na otwarcie własnej działalności. Padło na sklep jubilerski, głównie dlatego, ze brakowało takowego w mojej okolicy. Obecnie mój sklep funkcjonuje już od kilku lat i całe przedsięwzięcia ma się dobrze. A nawet bardzo dobrze, bo zbliża się wielkimi krokami grudzień. Ludzie już teraz zaczęli się rozglądać za prezentami dla najbliższych. A biżuteria należy do jednych z najchętniej kupowanych rodzajów prezentów. W tym sezonie modne są srebrne kolczyki sztyft, czyli takie przekładane przez dziurkę w uch i zabezpieczane z tyłu specjalną zatyczką. Są to zazwyczaj delikatne wersje kolczyków, które nadają się praktycznie na każdą okazję. To właśnie fakt ich uniwersalności jest najbardziej ceniony i to z niego wynika duża popularność sztyftów. Jak chcemy być na topie, to powinniśmy sobie sprawić srebrne kolczyki z ciemnoniebieskim oczkiem. Nie musi to być od razu diament, ale inny rodzaj kryształu. To od próby srebra i dodatku, który się w nim znajduje, w dużej mierze zależy cena produktu. Cała reszta to oczywiście marketing, czyli płacimy za markę kolczyków. 

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Wiele osób ruszy więc niedługo do sklepów, na poszukiwanie idealnego prezentu dla swoich najbliższych. Jednym z najchętniej kupowanych produktów jest biżuteria, a ściślej ujmując kolczyki. Od kilku lat prowadzę własny sklep jubilerski zauważyłam, że z roku na rok rożnie ilość klientów kupujących biżuterię. Najbardziej popularne w ostatnim czasie są kolczyki w sztyfcie, czyli takie przekładane i zapinane specjalną zatyczką.