Spódnica plisowana – must have Twojej szafy

 

Spódnicy plisowanej nie trzeba opisywać nikomu. Każda kobieta, choć raz w życiu miała ją na sobie. Na kilka lat zniknęła szaf kobiet, po to aby powrócić z jeszcze większą mocą. Jakie fasony przybierają dziś spódnice plisowane? Na jakie okazje będzie idealnym wyborem?

Spódnica idealna na każdą okazję

spódnica plisowana sklepSpódnica plisowana wróciła do łask kilka lat temu. Wydawać by się mogło, że wielu kojarzy ten element garderoby z nieciekawym. Spódnice plisowane dostały jednak nowe życie, a w sklepach rozchodzą się jak świeże bułeczki. Dlaczego? Dziś przykładamy większą uwagę do łączenia poszczególnych elementów garderoby. To co sprawiło, że spódnica plisowana nie była kojarzona z kobiecością, to nieumiejętność łączenia jej z innymi ubraniami. Gdy dobierzesz do niej odpowiednią bluzkę, okaże się, że lustro ukaże Twoim oczom podkreśloną talię i długie nogi. Co zrobić, żeby taki efekt uzyskać? Przede wszystkim postaw na klasyczną górę. Przylegająca do ciała, jednobarwna bluzka w połączeniu z plisowaną spódnicą uczyni Twoją sylwetkę kobiecą. Spódnica sprawdza się w każdej stylizacji. Wybierając adidasy i prostą bluzkę uzyskasz sportową stylizację. Z kolei łącząc ją ze szpilkami i czerwoną górą śmiało możesz iść na randkę. Możliwości łączenia elementów garderoby ze spódnicą plisowaną jest wiele. Nie podejmuj jednak decyzji zbyt pochodnie. Dwa ładne ubrania mogą wyglądać szałowo, kiedy są noszone osobno, łącząc je ze sobą możesz uzyskać wręcz karykaturalny efekt. Spódnica plisowana jest tym elementem garderoby, do którego musisz podchodzić ostrożnie. Jeżeli interesuje Cię spódnica plisowana sklep posiada fasony dedykowane do stylizacji sportowych, klasycznych czy na randkę.

Spódnica plisowana sprawdzi się nawet w stylizacji rockowej! Połącz ją z ramoneską i dopasowanym, jednokolorowym topem, a uzyskasz niepowtarzalny efekt. Jednak zdecyduj się na takie połączenie jeśli lubisz czuć na sobie wzrok mijanych ludzi. Obok takiej stylizacji nie sposób przejść obojętnie.