Ślub w plenerze – nowa moda?

Wielu z nas przygotowując się do tego jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu zadaje sobie ogrom pytań. Ślub cywilny czy kościelny? Przyjęcie czy wielkie wesele? Frak czy garnitur? Suknia długa a może do kolan? A także coraz częściej: ślub tradycyjny czy warto zorganizować coś oryginalniejszego, np. ślub w plenerze. Zanim zdecydujemy się na którąkolwiek z tych opcji, najlepiej zapoznać się ze szczegółowymi ofertami jakie mają nam do zaproponowania agencje ślubne.

Organizacja ślubu w plenerze

ślub w plenerze warszawaPiękny i niezapomniany ślub to marzenie każdego z nas, wbrew pozorom, nie tylko kobiet. A ślub w plenerze, wbrew powszechnemu myśleniu, to nie tylko wydarzenie, które oglądamy w amerykańskich filmach, niemożliwe do zrealizowania w Polsce. Jest na odwrót, z roku na rok coraz więcej par decyduje się na takie rozwiązanie. Musimy się liczyć z tym, że otrzymanie zgody na ślub kościelny poza murami kościoła jest bardzo trudne, także ślub w plenerze w dużej większości przypadków to ślub cywilny. Warto również pamiętać, że taka uroczystość wiąże się z dużą ilością formalności. Jeśli boimy się utknięcia w formularzach i papierach, zawsze można skorzystać z pomocy agencji, które zaplanują taką imprezę za nas. Jeśli chodzi o ślub w plenerze Warszawa ma nam do zaoferowania bardzo korzystne oferty. To tam najłatwiej i najszybciej zorganizujemy tego typu ślub. Ilość przepięknych plenerów również jest większa, niż w średniej wielkości miasteczku.

W poszukiwaniu niezapomnianych wspomnień ślubnych warto wysilić się i poszukać niekonwencjonalnych rozwiązań. Ślub w plenerze może być tak samo wyjątkowy, jak tradycyjny ślub w kościele. Nie warto porzucać swoich marzeń o uroczystości na plaży bądź w parku, aby zadowolić rodzinę lub ze strachu przed formalnościami.