Skuteczna depilacja laserowa

Lato w pełni, o czym każdy z nas dobrze wie. Wysoka temperatura i słońce sprawiają, że coraz chętniej sięgamy po lekkie, zwiewne ubrania, które odkrywają nasze ciało. I o ile mężczyźni nie mają praktycznie żadnego problemu z nadmiernym owłosieniem, o tyle kobiety skupiają się na nim stosunkowo mocno. Wiemy, że w obecnych kanonach piękna znajduje się gładkie ciało, bez żadnego owłosienia w niechcianych okolicach, a więc pachach, nogach, czy też w okolicy bikini.

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej?

laser lightsheer etObecnie kobiety mają dostęp do wielu metod depilacji. Możemy korzystać z wosku, kremów do depilacji, maszynek do golenia, czy też depilatorów. Niestety, u większości kobiet metody te wywołują podrażnienia, generują większą ilość wrastających włosów, a dodatkowo efekt ich stosowania jest krótkotrwały. Marzymy więc o tym, aby móc raz na zawsze skutecznie pozbyć się niechcianego owłosienia. Na szczęście rozwój technologii pozwolił na skonstruowanie urządzenia do depilacji laserowej, które pozwala na trwałe usunięcie zbędnego owłosienia. Najbardziej skutecznym urządzeniem dostępnym na rynku jest laser Lightsheer ET, który jest laserem diodowym. Jego głowica poza częścią depilującą posiada również część chłodzącą, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny. Osoba przeprowadzająca zabieg początkowo przeprowadzi z nami dokładny wywiad w ramach bezpłatnej konsultacji dermatologicznej, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do wykonania zabiegu, a także poinformuje o jego przebiegu oraz kolejnych etapach. Warto wiedzieć, że aby uzyskać trwały efekt należy wykonać serię zabiegów, która składa się z około pięciu sesji. Po każdej z nich możemy oczekiwać usunięcia około dwudziestu procent niechcianego owłosienia z danej partii ciała. Dodatkowym atutem wykonania depilacji laserowej jest fakt, że występujące podrażnienie, jeśli się pojawi, wiąże się jedynie z miejscowym zaczerwienieniem.

Nie musimy obawiać się wrastających włosów, ropnych krostek, czy też swędzenia i wysypki. Depilacja laserowa stała się wyjątkowo popularnym zabiegiem, dzięki któremu możemy mieć pewność, iż trwale pozbędziemy się niechcianego owłosienia. Wiele gabinetów kosmetycznych oferuje duże zniżki w przypadku zakupu całego pakietu zabiegów depilacji. Niewątpliwie jest to oferta wyjątkowo korzystna, dzięki której możemy sporo zaoszczędzić.