Romantyczne apartamenty na weekend w Szklarskiej Porębie

Karkonosze są idealne na weekendowy wypad by podładować akumulatory. Dobry dojazd oraz zróżnicowana baza hotelowa takich miejscowości jak Szklarska Poręba zapewniają napływ turystów przez cały rok. Szczególnie popularne są terminy zimowe, gdyż okolica pozwala zarówno na szaleństwo na stokach, jak i uprawiania narciarstwa biegowego.

Nocleg w apartamencie

szklarska poręba apartamenty do wynajęciaWyjeżdżając ze swoją drugą połówką warto odpuścić poszukiwania pensjonatu czy zwykłego hotelu na rzecz apartamentu do wynajęcia. Zazwyczaj dają one więcej swobody zamieszkującym na kilka lub kilkanaście dni osobom. Ponadto są one znacznie lepiej wyposażone. Można więc zaplanować relaksujący wieczór w wannie z bąbelkami lub samodzielnie przygotować prostą, ale wykwintną kolację-niespodziankę. Miasteczko jakim jest szklarska poręba apartamenty do wynajęcia oferuje zarówno w budynkach wielorodzinnych, gdzie można wynająć na określony czas w pełni umeblowane mieszkanie oraz hotele, które oferują apartamenty pełne udogodnień dla osób szukających wytchnienia. Zarówno jedne, jak i drugie są także dobrym rozwiązaniem, gdy w Szklarskiej Porębie planuje zatrzymać się rodzina z małymi dziećmi. Dodatkowa przestrzeń, w której można rozłożyć łóżeczko turystyczne lub matę do zabawy to duży plus. Dodatkowo dostęp do kuchni, w której o każdej porze dnia i nocy można przygotować mleko ucieszy bardziej niż wanna z jacuzzi.

W zimie najważniejszym kryterium wyboru wygodnego apartamentu w Szklarskiej Porębie jest na pewno niewielkie oddalenie od wyciągów narciarskich oraz stoków. Nikt przecież nie chce nosić nieporęcznego sprzętu narciarskiego przez pół miasteczka. Warto także zwrócić uwagę na możliwość przechowywania nart czy desek w obiekcie noclegowym. Wiele hoteli z apartamentami ma do tego celu przeznaczone specjalne pomieszczenia.