Projekty mebli szkolnych

Szkoła, w której uczę, przeszła ostatnio całkowity remont. Z racji tego, że jesteśmy szkołą prywatną, nastawiamy się na nowoczesne rozwiązania w nauczaniu A z nimi wiąże się też konieczność odpowiedniej aranżacji sal oraz innych pomieszczeń. Zmieniliśmy więc kolorystykę sal, ich aranżacje, a także same meble. Umeblowanie udało nam się zamówić w bardzo dobrej cenie. I są to meble dostosowane do naszych potrzeb i do potrzeb uczących się u nas dzieci.

Meble do szkoły według indywidualnego projektu

meble szkolne producentOd dziecka marzyłam o tym, żeby zostać nauczycielką. Zawsze miałam dobry kontakt z dziećmi i lubiłam przekazywać wiedzę. Udało mi się w dorosłym życiu spełnić to marzenie i dodatkowo dostałam pracę w szkole prywatnej, która ma bardzo nowoczesne podejście do nauczania. Ostatnio w placówce został przeprowadzony remont, który pomoże nam zmienić sposób przeprowadzania zajęć. Kluczowe okazały się nowe meble, a także nowa kolorystyka. Współpracę podjął z nami produkujący meble szkolne producent, który zgodził się stworzyć dla nas nowe projekty mebli. Są to stoliki, głównie okrągłe, przy których siedzą na zajęciach dzieci. Zamówiliśmy też różnego rodzaju półki oraz szafki na podręczniki. Dzięki nim dzieci nie muszą codziennie nosić ze sobą ciężkich plecaków wypchanych książkami. Firma, która produkuje dla nas meble, jest na rynku już od kilku lat i cieszy się dużym zainteresowaniem. Ich produkty są wykonane głównie z drewna lub wysokiej jakości płyt, które są w stanie posłużyć przez dłuższy czas. Blaty stołów są pokryte specjalnym lakierem, który pozwala na łatwe czyszczenie, nawet wtedy, kiedy dzieci porysują ławki mazakami lub długopisami. Z racji tego, że robiliśmy hurtowe zamówienie, udało nam się wynegocjować cenę po rabacie. Dużym plusem było też to, że o transport mebli do szkoły zadbał sam producent. I dostawa ta była zamieszczona w cenie zamówienia.

Szkoła prywatna, w której obecnie pracuje, mocno nastawiła się na nowe podejście do nauczania. Wiąże się ono nie tylko z nowym trybem przekazywania wiedzy, ale też z nieco innym wyglądem samej szkoły. Właśnie jesteśmy po remoncie. Nie tylko pomalowaliśmy ściany i wymieniliśmy podłogi, ale zamówione zostały też meble, które wykonane zostały według naszego indywidualnego projektu, bezpośrednio w firmie stolarskiej.