Profesjonalny adwokat z Tarnowa

Podjęłam trudną dla mnie decyzję:rozwodzę się z mężem. Od kilku miesięcy żyliśmy w separacji nieformalnej, bo miałam nadzieję, że do siebie wrócimy. Stało się jednak inaczej – jeszcze bardziej się od siebie oddaliliśmy. Liczyłam na to, że mąż dobrze przemyśli sprawę i zmieni swoje zachowanie. Od lat borykam się z jego alkoholizmem i mam dosyć takiego życia. Do zakończenia małżeństwa przekonał mnie fakt, że mąż nie chce się leczyć, co oznacza, że będzie pić alkohol dalej.

Ceniony tarnowski adwokat od prawa rodzinnego

dyskretny prawnik - tarnówMuszę jeszcze dzisiaj znaleźć profesjonalnego adwokata od rozwodów. Koleżanka dała mi namiary do takiego jednego prawnika, który w brawurowy sposób puścił jej byłego męża z torbami. Ja jednak nie chcę urządzać batalii na sali sądowej, nawet zależy mi na tym, aby rozstać się na neutralnym gruncie. Uważam, że majątek powinien być  podzielony na pół, bo oboje na niego ciężko pracowaliśmy. Wejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i poczytam forum dotyczące tarnowskich specjalistów od prawa rodzinnego. Jak się okazuje, jeśli potrzebny jest mi dyskretny prawnik – Tarnów ma do zaoferowania niezwykle bogaty wachlarz specjalistów w tej dziedzinie. Nie spodziewałam się, że w Tarnowie funkcjonuje aż tyle kancelarii adwokackich. Zadzwoniłam do najbardziej polecanego adwokata i umówiłam się na spotkanie. Spotkanie odbędzie się w kancelarii adwokackiej, która znajduje się niedaleko ratusza. Prawnik poinformował mnie, że koniecznie muszę wziąć na spotkanie akt zawarcia małżeństwa, akt urodzenia i ksero dowodu osobistego. Dowiedziałam się też, że jeżeli chcę wziąć rozwód bez orzekania o winie, to sprawa nie potrwa długo. Może nawet okazać się, że już na pierwszej rozprawie uzyskam rozwód. Jestem osobą zdolną do kompromisów i uważam, że czasami tak w życiu się dzieje, że ludzie po prostu przestają się kochać.

Podczas tej krótkiej rozmowy telefonicznej odniosłam wrażenie, że prawnik doskonale zna się na swojej profesji. Wydaje mi się, że adwokat ma bardzo przyjazne usposobienie, wiele w sobie empatii i zrozumienia dla innego człowieka. Pocieszył mnie, że teraz co drugie małżeństwo kończy się na sali sądowej. Czasami rozwody ciągną się latami, jeżeli ludzie nie potrafią się dogadać albo chcą wziąć rozwód z orzeczeniem o winie współmałżonka.