Pozytywki do łóżeczka dziecięcego

Pozytywki do łóżeczka dziecięcego to jedna z bardziej popularniejszych rzeczy dla dzieci. Szczególnie jeśli dziecko lubi spać lub leżeć w swoim łóżeczku. Często przy zakupie łóżeczka rodzice od razu decydują się na zakup karuzeli. Mają one różne ciekawe melodyjki, wiszące maskotki oraz projektor. Im więcej dodatków tym cena karuzeli rośnie. Zaczynają się od 70 złotych.

Karuzela do łóżeczka i kołyski

Rodzice swoim dzieciom najczęściej kupują karuzele z projektorem. Bezpieczna karuzela z pozytywką do łóżeczka mocowana jest do jego szczebelków. Karuzele mają na celu uspokajanie i pobudzanie wyobraźni dzieci. Dlatego, że poczucie bezpieczeństwa jest kluczowym elementem prawidłowego rozwoju każdego dziecka, to również pozytywka musi być odpowiednia. Muzyka delikatna i uspokajająca, wręcz kojąca. Karuzele w barwach czarno- białych stymulują wzrok malutkiego dziecka. Karuzela do łóżeczka, kołyski lub fotelika posiada zazwyczaj projektor z gwiazdkami. Gwiazdki zmieniają kolory i pełnią również funkcję lampki nocnej. Przy wszystkich karuzelach zabawki można zdjąć, czyścić lub prać i używać jako grzechotki. Pozytywki mają od 3 do 5 różnych melodii z regulacją głośności i możliwością regulacji czasu trwania melodii. Karuzelki można zakupić w sklepach z akcesoriami dla dzieci oraz w sklepach z artykułami do domu.

Dzieci spokojnie to również rodzice spokojni. Na szczęście uspokajaczy różnego rodzaju jest w sklepach dużo. Zarówno karuzel jaki i innych pozytywek jest od koloru do wyboru. Wszystko zależy od tego czego szukamy dla naszego maleństwa. Karuzele i pozytywki pobudzają wzrok i słuch dziecka, a także zachęcają do gaworzenia, a tym samym do rozmowy. Cena za karuzelę o różnych funkcjach to koszt około 100 złotych, na pewno posłuży kilka miesięcy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.babyconcept.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.