Potrzebowałem krótkiej spódnicy z tiulem

Niedługo moja siostra miała wyjść za mąż. Długo zastanawiałam się, jak powinnam ubrać się na jej ślub i wesele. Nie miałam zbyt szczupłej figury, dlatego doszłam do wniosku, że najlepiej będzie jak kupię tiulową spódnice z kołem. Taka spódnica pozwala w bardzo prosty sposób ukryć niedoskonałości figury i będzie świetnie wyglądała przy mojej wadze. Musiałam tylko znaleźć taką spódnicę, która mi się spodoba i będzie pasowała na wieczorowe wyjście na wesele.

Kupiłam piękną spódnicę z tiulem

krótka spódnica z koła z tiulemPoszukiwania takiej spódnicy, która będzie spełniała wszystkie moje oczekiwania rozpoczęłam od galerii handlowej. Przeszłam wiele sklepów, zanim w jednym z nich udało mi się znaleźć interesujące mnie spódnice. Jedna krótka spódnica z koła z tiulem spodobała mi się naprawdę wyjątkowo. Była ona wykonana z bardzo delikatnego tiulu. Pod spodem miała koło, które utrzymywało spódnicę w odpowiednim położeniu, tak aby zakrywała ona niedoskonałości figury. Kilka warstw tiulu układało się na tej spódnicy w bardzo delikatne falbanki, które z daleka wyglądały jak fale wodne. Pod tiulem znajdowała się cienka podszewka, dzięki której spódnica nie była prześwitująca. Zdecydowałam się przymierzyć tą spódnicę, żeby zobaczyć jak będę się w niej prezentować. Muszę przyznać, że wyglądałam w niej po prostu bosko. Spódnica bardzo ładnie się na mnie układała i była odpowiednio krótka. Tak jak sobie życzyłam, sięgała kilkanaście centymetrów nad kolano. Wybrana przeze mnie krótka spódnica z koła z tiulem była dostępna w wielu wariantach kolorystycznych. Ja zdecydowałam się na zakup sukienki w klasycznym, czerwonym kolorze, ponieważ uznałam, że ten kolor świetnie pasuje na taką uroczystość, na jaką miałam ją założyć. Akurat ta spódnica, była dostępna w bardzo dobrej, niskiej i przystępnej cenie, jednakże nawet gdyby była droższa z pewnością bym ją kupiła, ponieważ była zwyczajnie piękna.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Wybrana przeze mnie spódnica była bardzo delikatna i świetnie wyglądała na zdjęciach. Spódnice na kole są polecane szczególnie osobom, o takiej figurze jak moja ponieważ świetnie kryją gruby brzuch i uda. Z kolei warstwy tiulu świetnie spełniają się przy spódnicach wieczorowych. W dodatku zakupiona przeze mnie spódnica była bardzo praktyczna i wygodna.