Poszukiwania tanich ręczników zz

Prowadzę własną restaurację. Częściej jednak niż staję przy kuchni muszę ogarniać sprawy zewnętrzne. Ostatnio dostałam wiadomość od szefowej kuchni, że kończą się zapasy ręczników papierowych. Zazwyczaj kupowałam takie ręczniki w zwykłym sklepie, ale ostatnio stwierdziłam, że jest to bardzo nieekonomiczne. Stwierdziłam, ze tym razem poszukam miejsca, gdzie będę mogła dostać takie ręczniki taniej i w hurtowych ilościach. Było to istotne, ponieważ są one uniwersalne i bardzo szybko się kończą.

Gdzie kupię gastronomiczne ręczniki zz?

ręczniki zz dla gastronomiiTakie ręczniki służyły w kuchni zarówno do czyszczenia stołów, wycierania naczyń oraz rąk po umyciu czy odsączania tłuszczu z potraw smażonych na głębokim oleju. Było więc ważne, żeby było to atestowane ręczniki, dopuszczone do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Innymi słowy musiały być to specjalne ręczniki zz dla gastronomii. Zaczęłam poszukiwania takich ręczników od hurtowni internetowych. Szybko znalazłam potrzebne ręczniki w bardzo przystępnej cenie. Od razu zaczęłam żałować, że wcześniej nie sprawdziłam takiej opcji kupna-sprzedaży. Wybrałam solidne ręczniki papierowej o dużej absorpcji wody i płynów. Były to ręczniki dwuwarstwowe. Dwuwarstwowe ręczniki gwarantowały, że będą wytrzymałe i będzie można wygodnie je dzielić na pojedyncze listki. Wybrałam model o dość ciężkiej i solidnej gramaturze. Zwróciłam też uwagę, żeby ręczniki były odpowiednich rozmiarów i pasowały do zamontowanych u mnie w restauracji podajników na papier. Musiałam wszystko dokładnie sprawdzić, ponieważ zamawiałam od razu dużą hurtową ilość ręczników zz. Dzięki temu uzyskałam jeszcze niższą cenę za moje zamówienie, a do tego darmową dostawę kurierem do lokalu. Kilka dni później kurier dostarczył ręczniki. Rychło w czas, ponieważ poprzednie zapasy całkiem się już skończyły i pracownicy nie mieliby na czym pracować. 

Zakupione przeze mnie gastronomiczne ręczniki zz okazały się bardzo profesjonalne i wytrzymałe. Są uniwersalne i można ich używać do wielu rzeczy. Są bardzo przydatne w takich lokalach jak restauracje. Moi pracownicy bardzo sobie chwalą takie jednorazowe papierowe ręczniki. Dzięki temu oszczędzam również na praniu ścierek wielorazowego użytku, które są w dodatku mało higieniczne i dużo mniej uniwersalne.