Poszukiwania doświadczonego kardiologa w Krakowie

Ostatnio miałam małe problemy z sercem. Zauważyłam, że w ciągu dnia bije ono nierówno, a ja szybko się męczę. Po kilku tygodniach zdecydowałam, że najlepiej będzie jak wybiorę się do lekarza. Lekarz rodzinny mnie zbadał, ale stwierdził, że potrzebne mi są specjalistyczne badania, które może zlecić i przeanalizować tylko kardiolog. Wypisał mi więc on skierowanie do lekarza tej specjalizacji. Nie miałam pojęcia, gdzie w moim mieście znajdę odpowiedniego kardiologa.

Gdzie w Krakowie znajdę dobrego kardiologa?

fachowy kardiolog w krakowieDo tej pory nie miałam problemów kardiologicznych i nie znałam żadnego zaufanego kardiologa, dlatego poprosiłam lekarza rodzinnego, aby mi kogoś polecił. Wysłał mnie on do lekarza, który ma bardzo dobre rekomendacje poprzednich klientów i pracuje w dużej klinice w naszym mieście. Jest to fachowy kardiolog w Krakowie, który przyjmuje już od wielu lat i ma bardzo duże doświadczenie. Pacjenci go cenią, ponieważ jest bardzo empatyczny i miły, a przy tym zawsze zleca szczegółowe badania i dogłębnie je analizuje. Dodatkowym atutem tego lekarza jest fakt, że ma on bardzo krótkie terminy oczekiwania na wizytę tak w ramach ubezpieczenia zdrowotnego, jak i prywatnie, więc na pewno nie będę długo oczekiwać na wizytę i  niepokoić się o swój stan zdrowia. Zdecydowałam się jeszcze tego samego dnia udać do kliniki, w której on pracuje. Znajdowała się ona w samym centrum Krakowa, dlatego nie miałam żadnych problemów żeby tam trafić i dojechać. Na recepcji poprosiłam o zapisanie mnie do tego lekarza. Okazało się, że mogę zostać przyjęta jeszcze w tym tygodniu. Byłam bardzo zadowolona. Już wkrótce przekonałam się, że to był naprawdę bardzo dobry wybór. Ten lekarz okazał się naprawdę kompetentny i fachowy. Zlecił mi wiele szczegółowych badań, na podstawie których szybko wystawił mi diagnozę i przepisał odpowiednie leki, po których od razu poczułam się lepiej.

Dodatkowo na wszystkie wizyty kontrolne mogłam się zapisać bezpośrednio u niego, dlatego również nie musiałam długo czekać. W rzeczowy i profesjonalny, ale zarazem zrozumiały sposób wyjaśnił mi na czym polega moja choroba, dzięki czemu nie musiałam się o nic martwić. Nic dziwnego, że ma on tak dobre rekomendacje poprzednich pacjentów, którzy również są zadowoleni z jego pomocy.