Poszukiwania dentysty w Rzeszowie

Niedawno wprowadziłam się do Rzeszowa. Traf chciał, że kilka dni po zamieszkaniu w nowym mieszkaniu jadłam orzechy i gryząc złamałam ząb. Co prawda nie był to ząb, który znajdował się z przodu szczęki, ale i tak musiałam go odbudować, żeby nie mieć później problemów. W takiej sytuacji musiałam znaleźć dobrego dentystę do którego się wybiorę. Nie miałam pojęcia, gdzie w okolicy przyjmuje jakiś dobry dentysta. Zależało mi na tym, aby był to prawdziwy fachowiec i profesjonalista.

Znalazłam dobrego i polecanego dentystę

polecany i dobry dentysta w RzeszowieTylko wtedy miałabym pewność, że świetnie zajmie się on stanem mojego uzębienia. Wcześniej chodziłam do “pierwszego lepszego” lekarza  trochę źle się to dla mnie skończyło, dlatego tym razem zdecydowałam się od razu wszystko sprawdzić. W takiej sytuacji zadzwoniłam do mojej przyjaciółki, która w tym mieście mieszkała już od dłuższego czasu i zapytałam o to, gdzie przyjmuje polecany i dobry dentysta w Rzeszowie. Doradziła mi ona, abym udała się do tego stomatologa, do którego ona chodzi. Jest z niego bardzo zadowolona, ponieważ jest bardzo delikatny i przed przystąpieniem do zabiegu wszystko wyjaśnia i mówi co będzie robił. Jest bardzo dokładny i rzetelny, dlatego świetnie leczy zęby, nawet te które potrzebują trudnego leczenie kanałowego. W swoim gabinecie dentystycznym przyjmuje on zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczenia zdrowotnego, dlatego ma on szybkie terminy i nie trzeba długo czekać w kolejce. Biorąc pod uwagę tak dobrą opinię koleżanki na temat tego lekarza zdecydowałam się od razu umówić do tego dentysty na wizytę. Wzięłam od niej numer telefonu i zadzwoniłam do niego jeszcze tego samego dnia. Umówiłam się na następny dzień, ponieważ złamany ząb powoli zaczynał mnie boleć. Już następnego dnia przekonałam się, że to był świetny wybór i nic dziwnego, że ten lekarz jest tak popularny w okolicy.

To naprawdę świetny specjalista i fachowiec, który znakomicie leczy zęby i w dodatku robi to skutecznie i bezboleśnie. Byłam bardzo zadowolona z wizyty w jego gabinecie, który znajduje się w samym centrum Rzeszowa, blisko mojego miejsca zamieszkania. W związku z tym nie miałam żadnych problemów, żeby tam trafić. Tym bardziej, że gabinet jest świetnie oznaczony od strony ulicy. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z jego usług.