Popularne rowerki Milly Mally

Każdy rodzic chce żeby jego dziecko korzystało tylko z bezpiecznych zabawek. Tylko takie są lub powinny być dopuszczone do sprzedaży. Wszelkie atesty powinny mieć również sprzęty typu rowerki biegowe czy hulajnogi, z których korzystają dzieci. Zdecydowanie jeśli chodzi o jakość i bezpieczeństwo najlepsze rowery są z firmy Milly Mally. Najbardziej popularny jest rowerek biegowy drewniany.

Najlepsze rowerki biegowe dla dzieci

rowerek biegowy milly mally dragonZdecydowanie rowerek biegowy Milly Mally Dragon są najczęściej wybieranymi rowerami przez rodziców. Kupić je można w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Dostępne są na każdą kieszeń ponieważ kosztują około 100-150 złotych. Dla chłopców zdecydowanie częściej wybieramy kolory granat lub niebieski, a dla dziewczynki kolor różowy lub żółty. Jak to w rowerkach biegowych bywa ten także nie ma pedalow, dzięki czemu dziecko uczy się trzymania równowagi. Ramą wykonana ze stali bardzo mocna i wytrzymała. Waga rowerka to zaledwie 3,5 kg. Koła wykonanie z plastiku oraz pianki Eva. Są bardzo miękkie podczas użytkowania dzięki czemu jazda na nim jest bezpieczna i przyjemna. Rowerek przeznaczony jest dla dzieci od 2 roku życia, lecz kierownica oraz siodełko jest regulowane i można zmieniać ich wysokość. Każdy z nich ma wbudowany hamulec tylni ręczny, lecz zdecydowanie dzieci mniejsze wolą hamować nóżkami. Na kierownicy są dwie antypoślizgowe rączki. Dzięki nim użytkowanie rowerka jest bezpieczniejsze. Oczywiście siodełko pokryte eko skórą jest wygodne i miękkie. Niektóre posiadają dzwonek. Wszystkie mają piękne i intensywne kolory. Blokada skrętu kąta kierownicy uniemożliwia niekontrolowanych ruchów kierownicą dzięki czemu dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z jazdą mają płynniejszą naukę.

Użytkowanie nawet tak małego rowera biegowego powinno odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej. Oczywiście wszelkiego rodzaju zasady bezpieczeństwa typu kask i ochraniacze są najważniejsze. Bez nich nie ma bezpiecznej jazdy. Rodzice kupując taki rower biegowy dziecku musza mieć pewność, że dziecko jest gotowe na naukę jazdy. Zapewne jazda na takim rowerku jest zdecydowanie przydatna w późniejszej nauce jazdy na rowerze z pedałami. Dziecko uczy się na nim trzymania równowagi co jest niezbędne przy innych sprzętach typu hulajnoga.