Polecane sklepy z ubraniami roboczymi

Nowo rozpoczęty projekt wymagał powiększenia załogi niemal dwukrotnie. Oznaczało to również konieczność wyekwipowania nowych pracowników zgodnie ze standardami panującymi w firmie. Nie byliśmy bowiem zwolennikami korzystania z odzieży codziennej podczas pracy, zamiast tego wyposażając pracowników w ubrania robocze dostosowane do pracy, jaką mieli wykonywać na codziennych zmianach.

Wyspecjalizowana odzież robocza

ubrania robocze w bydgoszczyZnaczna większość firm budowlanych z których nasi pracownicy często przychodzili nie przykładała większej wagi do odzieży roboczej, pozwalając załodze pracować w znoszonych i zniszczonych ubraniach, nijak nie chroniących przed kontaktem z substancjami używanymi w pracy, a czasem wręcz utrudniającej wykonywanie zadań. Wyekwipowanie pracowników w wysokiej jakości odzież było bardzo ważnym priorytetem podczas rozpoczynania nowych prac, dlatego też nowa część personelu również musiała być zaopatrzona odpowiednio. Podczas gdy zakup odzieży w stacjonarnych sklepach z artykułami BHP często okazywał się dość niewygodny, z racji dość małych stanów magazynowych, wszystkie nasze dotychczasowe zamówienia odzieżowe realizowała duża hurtownia, w której skład wchodziły również ubrania robocze w Bydgoszczy. Hurtownia ta zajmowała się sprzedażą zarówno standardowej odzieży pracowniczej, przeznaczonej do wykonywania podstawowych prac fizycznych, ale również i bardziej wyspecjalizowanych odmian ubrań roboczych. Bez trudu mogliśmy znaleźć w ofercie odzież do pracy wysokościowej, łącznie z wszelkim potrzebnym oporządzeniem, czy też ubrania przeciwchemiczne, bardzo potrzebne w pierwszych etapach budowy, z racji dużej ilości szkodliwych substancji, używanych w trakcie pracy. Wielkość zamówienia nigdy nie była problemem, gdyż hurtownia posiadała ogromne zapasy magazynowe, dzięki którym wyposażenie całej załogi było możliwe bardzo szybko, bez żadnych opóźnień.

Co więcej, w przypadku braku jednej konkretnej serii odzieży, załoga hurtowni natychmiast proponowała kilka różnych zamienników, mających równie dobrą funkcjonalność i jakość. W razie potrzeby, hurtownia prowadziła również własną usługę dostaw na wybrane miejsce, znacznie przyśpieszającą realizację zamówienia, zwłaszcza w momencie gdy było ono na tyle duże, iż wymagało odbioru osobistego.