Polecane komody i stoliki pod telewizor

 

Pięknie wyremontowane lub mieszkanie nowoczesne to marzenie każdego z nas. Oprócz gładkich i modnie pomalowanych ścian chcemy mieć również dekoracje, które są na czasie. Bardzo stylowo urządzone domy, mieszkania czy nawet gabinety kosmetyczne są bardzo minimalistycznym stylu. Znaczy to, że mamy mało Mebli oraz dodatków lecz najwyższej jakości.

Stylowe komody RTV do domu

komoda rtv industrialnaStyl skandynawski cechuje się minimalną ilością dodatków oraz mebli. Są to zazwyczaj meble w kolorze białym lub jasnego beżu. Do dużych lub małych salonów, w których mamy miejsce na odpoczynek oraz wspólne oglądanie telewizji zazwyczaj kupujemy tylko jedną komodę i meble wypoczynkowe. Do takiego stylu najbardziej pasuje komoda RTV industrialna. Oprócz tego meble wypoczynkowe np. w jasnoszarych odcieniach oraz piękne białe ściany tworzą razem piękną aranżacje naszego dużego salonu. Oczywiście jeśli nie mamy dużo miejsca do przechowywania w naszym mieszkaniu to zazwyczaj nawet w salonie mamy jakąś półkę lub regał, typowo do przechowywania różnych rzeczy. Industrialne meble znajdziemy w różnych dobrze zaopatrzonych sklepach meblowych. Takie możemy również kupić pod specjalne zamówienie i na specjalne wymiar. Cena za piękną drewnianą komodę w stylu industrialnym to koszt około 1000 do nawet 1500 zł. Oczywiście takie meble posłużą nam na pewno kilkanaście lat.

Inspiracji na zaaranżowanie swojego pięknego mieszkania w sposób nowoczesny i bardzo stylowy możemy szukać w różnych programach telewizyjnych. W takich programach dowiemy się jak dobrać dodatki oraz jak wykluczyć nasze mieszkanie np. po remoncie. Czasami wystarczy kilka złotych w sklepie z dekoracjami do mieszkań by znaleźć dodatek warte uwagi, dzięki któremu nasze mieszkanie zyska pięknych barw i niesamowitego efektu.