Pojazdy do rocznych dzieci

 

Mogłoby się wydawać, że roczne dziecko wiele nie potrafi w pionowej pozycji, ale coraz częściej jest zupełnie na odwrót. Maluchy są bardzo ruchliwe i wszędzie chcą się przemieszczać na nóżkach o własnych siłach. W pozycji siedzącej świetnie sobie radzą, zatem wszelkie pojazdy, w których maluch będzie właśnie w tej pozycji, będą idealne.

Jakimi pojazdami jeżdżą dzieci?

autko na akumulator dla rocznego dzieckaPrzy wyborze zabawki dla swojego dziecka, należy przede wszystkim zwracać uwagę od jakiego wieku są one dozwolone. Większość samochodów zasilanych elektrycznie jest przeznaczona dla dzieci od trzeciego roku życia, ale znajdziemy także samochodziki dla dwunastomiesięcznych maluchów. Autko na akumulator dla rocznego dziecka jest przede wszystkim nieco mniejsze i troszkę wolniejsze oraz przede wszystkim posiada pilot do zdalnego sterowania. Z pewnością każdemu dziecku spodoba się jazda takim samochodem, ponieważ mogę się poczuć jak dorośli. Ma na to wpływ doskonałe wyposażenie samochodów, które jest identyczne jak w prawdziwych modelach oraz sposób prowadzenia. Starsze dzieci mogą samodzielnie jeździć autkiem, ponieważ zawiera ono kierownicę z klaksonem, pedał gazu i dwa biegi: do przodu i do tyłu. Jeżeli chodzi o hamulec, to uruchamia się ona automatycznie, kiedy tylko dziecko zdejmie nogę z pedału gazu. Pojazdy dla rocznych dzieci mają najczęściej jeden rodzaj i różnią się tylko detalami i kolorem. Natomiast autka dla trzylatków mogą być w wersji sedan lub terenowej. Są to bardzo nowoczesne zabawki, o których kiedyś dzieci mogły tylko pomarzyć, a obecnie mogą je mieć na własność. Nowy samochód na akumulator kosztuje od około trzystu do nawet półtora tysiąca złotych w zależności od wyboru modelu i producenta. Można go też kupić za połowę ceny w wersji używanej, gdyż sporo rodziców w sieci zamieszcza ogłoszenia sprzedaży takich zabawek.

Chyba każde dziecko lubi jazdę samochodem z rodzicami, ale to jednak nie to samo co samodzielne prowadzenie swojego pojazdu. Zdalnie sterowane zabawki są w dzisiejszych czasach wyjątkowo popularne, ponieważ dostarczają niesamowicie dużo wrażeń i spełniają wiele funkcji. Takie pojazdy mogą się poruszać dokładnie tak samo jak prawdziwe, czyli do przodu, tyłu oraz skręcać w dowolnym kierunku. Ponadto można w nich słuchać ulubionej muzyki.