Parasole reklamowe w ogródkach piwnych

Ogródki piwne są bardzo popularne w Polsce, szczególnie w okresie letnim. Niemal na każdej starówce większych miast, czy też w obrębie rynków wystawione są parasole, które chronią klientów przed słońcem. Wpisały się już one niemal w panoramę miasta. Ogródki są bardzo tłumnie odwiedzane, gdyż jest to przyjemne miejsce na spędzanie wolnego czasu.

Parasol z indywidualnym nadrukiem

parasole z indywidualnym nadrukiemOczywiście parasole najczęściej pełnią rolę reklamową i są dostarczane przez firmy, które zajmują się dystrybucją piwa w danym miejscu. Dzięki temu już z daleka możemy poznać jaki rodzaj piwa będzie serwowany na miejscu. Stało się już to na tyle powszechne, że aż nudne. Zamiast tego wielu restauratorów i barów woli zamawiać własne parasole z innym nadrukiem, niż reklama piwa. Nie jest to wyjątkowo trudne, gdyż wiele firm wyprodukuje dla nas parasole z indywidualnym nadrukiem na zamówienie. Najczęściej w takim przypadku wybiera się logo restauracji lub baru, przez co parasol stanowi dla niego dodatkowy baner, widoczny już z daleka. Dzięki zastosowaniu takiego rodzaju nadruku już na etapie wyboru miejsca do siedzenia, nie mamy wątpliwości, który ogródek piwny należy, do jakiej restauracji. Jest to dość istotne, zwłaszcza w przypadku, gdy w jednej lokalizacji znajduje się kilka restauracji i są one umieszczone jedna obok drugiej, lub gdy ogródek znajduje się w pewnym oddaleniu od samej restauracji. Ciekawą modą w ostatnim czasie jest umieszczanie na parasolach ciekawych haseł, nie tylko reklamowych, ale także rad życiowych, przysłów i powiedzeń. Wprowadza to pewną odmienność i pozwala wyróżnić się z tłumu, pośród wielu innych podobnych parasoli. Parasole z własnym nadrukiem mogą mieć dość dość dużą rozpiętość, dostosowaną do przestrzeni, jaką dysponuje dana restauracja. Zamiast parasolów można użyć także namiotów, które zakrywają całą przestrzeń, biorąc jednak pod uwagę przyzwyczajenia klientów, lepiej jest pozostać przy parasolach.

Zamawiając parasol reklamowy z indywidualnym nadrukiem dla naszej restauracji, zwróćmy uwagę na jego konstrukcję. Duże ułatwienia w składaniu i otwieraniu parasoli dają pokrętła ręczne, lub nawet ich zautomatyzowane wersje. Aby nie tracić czasu na poranne otwieranie parasoli warto się zastanowić, czy nie dopłacić parę groszy na taki zakup.