Oryginalna statuetka na zamówienie

Nasza fundacja postanowiła zorganizować konkurs literacki dla dzieci i młodzieży. Celem konkursu było zachęcenie młodych ludzi do tworzenia własnych, oryginalnych dzieł literackich oraz do pokazania szerszej publiczności swoich prac w przypadku tych, którzy dotychczas pisali tylko do szuflady. Planowaliśmy wydać nawet książkę ze zbiorem najlepszych opowiadań przysłanych na konkurs, a zysk przeznaczyć na wsparcie pobliskiego schroniska dla zwierząt.

Ciekawa statuetka na zamówienie

solidna statuetka na zamówienieDzięki hojnemu wsparciu wielu sponsorów mieliśmy naprawdę bardzo ciekawe nagrody dla laureatów konkursu. Na nagrody mogli liczyć nie tylko ci, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca, ale również planowaliśmy wręczyć kilka wyróżnień zdolnym młodym pisarzom. Planowaliśmy również dla zwycięzców trzech pierwszych nagród ufundować pamiątkowe statuetki. Taka statuetka na pewno podniesie prestiż naszego konkursu, a jednocześnie będzie z pewnością miłą pamiątką dla laureatów naszego konkursu. Będą mogli ustawić ją potem na honorowym miejscu w swoim domu i wszystkim chwalić się wygraną w naszym konkursie. Teraz tylko trzeba było znaleźć odpowiednią statuetkę. Bardzo ważna dla nas, aby była to naprawdę bardzo solidna statuetka na zamówienie, chcemy bowiem, aby nasz konkurs był traktowany poważnie i bardzo prestiżowo. Dlatego statuetka, którą będziemy wręczać naszym laureatom musi być produktem jak najwyższej jakości. Na szczęście udało mi się znaleźć firmę, która produkowała bardzo wysokiej jakości statuetki w niezwykle korzystnych cenach i zgodziła się wyprodukować dla nas dokładnie takie statuetki, o  jakie nam chodziło. Statuetki niedługo już będą gotowe, mam nadzieję, że spodobają się wszystkim, którzy je dostaną i będą dumną ozdobą niejednego mieszkania. Mam również nadzieję, że staną się nawet swoistym obiektem pożądania.

Kiedy organizujemy jakiś konkurs, doskonałym pomysłem, który na pewno pomoże podnieść jego prestiż jest ufundowanie oprócz nagród rzeczowych czy finansowych również statuetek. Obecnie na rynku można znaleźć bardzo wiele firm, które mają w ofercie spersonalizowane statuetki. Można zamówić sobie dokładnie taką statuetkę, jaką potrzebujemy, z dokładnie takim napisem o jaki nam chodzi i nie jest to wcale nazbyt kosztowna sprawa.