Niedrogie kostiumy kąpielowe plus size

Niestety, ale nie udało mi się zrzucić nadprogramowych kilogramów do wakacji. Mimo usilnych starań, stosowania diety, codziennego biegania – waga ani drgnęła. Myślę, że jestem po prostu skazana na otyłość. To jest chyba kwestia genów, bo moja matka jest podobnie otyła. Wybieram się z mężem nad morze i szukam odpowiedniego kostiumu, który zatuszuje mankamenty mojej figury. Mam kompleksy na tym tle.

Tani i modny strój kąpielowy dla kobiet

stroje kąpielowe wyszczuplająceWejdę teraz na stronę internetowa pewnego sklepu online, w którym często kupuję ubrania. Jest to sklep wyłącznie z odzieżą plus size. Mam już swój wymarzony model kostiumu kąpielowego: to jednoczęściowy, granatowy strój z regulowanymi ramiączkami. W tym sezonie najmodniejsze są jednoczęściowe kostiumy kąpielowe, dosyć zabudowane, mające zakończenia w postaci koronek. Właśnie o taki strój mi chodzi i tego szukam. Przeglądam właśnie dostępną ofertę sprzedażową i muszę stwierdzić, że stroje kąpielowe wyszczuplające są bardzo atrakcyjne. Najbardziej przypał mi do gustu model, który posiada szerokie ramiączka, usztywniane miseczki i delikatny pasek. Pasek jest świetnym sposobem na wyszczuplenie talii, na czym mi bardzo zależy, bo w zasadzie nie mam w niej wcięcia. Wybrany przeze mnie model kostiumu kosztuje dwieście dwanaście złotych, ale ja posiadam kartę stałego klienta, a co za tym idzie dwudziestoprocentowy rabat na cały asortyment w sklepie. Dodatkowym atutem tego stroju jest wysoka jakość materiału, z którego jest wykonany. Producent zapewnia, że strój przepuszcza wilgoć i ciało się nie poci, a więc ma właściwości higroskopijne. Muszę szybko zamówić ten produkt, ponieważ w magazynie pozostały tylko dwie dostępne sztuki, co mnie wcale nie dziwi. Jutro na pewno już nie bezie dostępny ten produkt – jestem o tym przekonana w stu procentach.

Zdecydowałam się zamówić ten strój kąpielowy. Mojemu mężowi bardzo się podoba, więc nie ma nad czym się zastanawiać. Do wyjazdu nad morze pozostały dwa tygodnie, więc zdążę z ewentualna reklamacją. Mam jednak nadzieję, że do takiej sytuacji nie dojdzie. Kostium kąpielowy prezentuje się na zdjęciach obłędnie, jest niezwykle kobiecy i zmysłowy. Uważam, że będę wyglądać w nim zjawiskowo, mimo nadprogramowych kilogramów. Najważniejsze, to czuć się komfortowo w ubraniu.