Najlepszy laser do epilacji nadmiernego owłosienia

Jednym z bardziej popularnych zabiegów, jest od wielu już lat, zabieg laserowego usuwania owłosienia. Technologia Hi-Tech cały czas prężnie się rozwija, dlatego też, cyklicznie modele depilacji są unowocześniane. Obecnie osoby, które chorują na hirsutyzm, lub cierpią z powodu nieuregulowanej gospodarki hormonalnej, mogą pozbyć się, niechcianego owłosienia w bardzo szybkim tempie.

Laser do usuwania owłosienia dostępny dla każdego

lasery light sheerZabieg epilacji przeprowadza specjalista kosmetolog, lub lekarz. Rekomendowana jest, seria terapeutyczna, którą zwykle planuje się indywidualnie z klientem, jednakże często szacuje się około 5 – 8 zabiegów w serii. Ważne jest aby wykonywać spotkania, w odpowiednich odstępach czasowych. Średnio co 6 – 8 tygodni, w zależności od partii ciała, jaka jest poddana naświetlaniom. Najlepsze lasery light sheer są jednymi z nielicznych laserów na świecie, o mocy, który trwale uszkadza macierz włosa. Oznacza to, że raz usunięty włos, już nam nie odrośnie. Jest to świetna alternatywa dla wosków, depilatorów, czy nawet dla technologii IPL, która tylko usypia mieszek na określony czas. Zabiegi przy użyciu laserów light sheer pozwalają po skończonej serii, zaobserwować ubytek w owłosieniu na poziomie 80 – 90%. Jest to bardzo dobry wynik, który pozwala cieszyć się gładką i jedwabistą skórą przez długi czas, bez używania maszynek jednorazowych. Zaleca się osobom z atopowym zapaleniem skóry aby skorzystały z kilku zabiegów, ze względu na wielkie podrażnienia, po goleniu nóg maszynkami, czy depilatorami. Specjaliści na konsultacji przeprowadzają dokładny wywiad zdrowotny podczas, którego wykluczają przeciwwskazania, omawiają wskazania oraz informują o zaleceniach po wykonanym zabiegu.

Ważne jest aby Klient wiedział, że wypadanie włosów, następuje po około dwóch tygodniach od przeprowadzonego zabiegu. Badania kliniczne potwierdzają, że po każdej wizycie ubytek określany jest na poziomie 30%. Dzięki temu, szybkim okresie, możemy pozbyć się nadmiernego owłosienia. Zabiegi są szybkie, z odczuwalnym lekkim dyskomfortem. Może na obszarze poddanym zabiegowi, wystąpić podrażnienie, obrzęk lub zaczerwienienie. Nie trzeba się tym martwić, tylko systematycznie smarować miejsca, specjalistycznymi maściami, które przyspieszają regenerację naskórka.