Musiałam znaleźć busa do Holandii

 

Pracuję w Holandii. Na weekendy zjeżdżam do Kielc, gdzie mam mieszkanie. Do tej pory jeździłam do pracy i wracałam do domu z moją koleżanką, która również pracowała w takim samym systemie jak ja. Jednakże, koleżanka zaszła w ciąże i wzięła zwolnienie lekarskie. Na dość długi czas zostałam bez transportu do Holandii i musiałam znaleźć sobie jakiegoś busa do pracy.

Poszukiwania busów do Holandii z Kielc

busy holandia kielceSwoje poszukiwania zaczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę internetową frazę: busy holandia kielce i zaczęłam przeglądać wyniki. Nie miałam zbyt dużych wymagań, ale zależało mi na komfortowej jeździe. W końcu podroż trwała kilka godzin. Dodatkowo zależało mi na tym, aby podróż odbyła się bez przesiadek. Mój weekend i tak był krótki. Nie chciałam jeszcze dodatkowo spędzać kilku godzin w trakcie postojów oraz martwić się czy zdążę na przesiadkę i będę w pracy na czas. Znalazłam jedną interesującą ofertę od prywatnej linii transportowej. Specjalizowali się oni w dowożeniu ludzi do pracy za granicę i mieli busy które zatrzymywały się w największych miastach Holandii. Na każdy przystanek przeznaczone było tylko tyle czasu, aby pasażerowie mogli swobodnie wysiąść i wsiąść, dlatego nie traciło się za dużo czasu. Ich busy jeździły przez całą dobę, dlatego mogłam udać się do pracy dopiero w niedzielę nad ranem i w ten sposób spędzić w domu więcej czasu.

Od razu zdecydowałam się skorzystać z ich oferty. Zamówiłam od razu miesięczny pakiet trans tam i z powrotem. Podróż busami tej firmy okazała się bardzo komfortowa. Siedzenia były bardzo wygodne. W nocy światło było przyciemniane i można było się zdrzemnąć. Autokary były wyposażone w pasy bezpieczeństwa i szerokie oraz przestronne miejsce na bagaż. Jestem bardzo zadowolona z ich usług transportowych.