Mikronakłucia powodują odmłodzenie skóry

Medycyna estetyczna to dział, który obejmuje mało inwazyjne zabiegi, dzięki którym można skutecznie pozbyć się defektów urody. Polega na ingerencji w głębsze warstwy skóry, dzięki zabiegom możliwe jest uzyskanie lepszych efektów wizualnych niż w przypadku zabiegów kosmetycznych, przy niewielkim ryzyku wystąpienia skutków ubocznych.

Młoda i zregenerowana skóra dzięki mezoterapii

mezoterapia łódźJednym z chętniej oferowanych zabiegów medycyny estetycznej jest mezoterapia Łódź jest miastem, gdzie cieszy się ona dużym zainteresowaniem, gdyż efekty widoczne są właściwie od razu. Jest to doskonały sposób na odżywienie skóry, poprawę jej kondycji, a także zmniejszenie zmarszczek. Swoją skuteczność terapia zawdzięcza dostarczaniu do głębokich warstw skórnych odpowiednich preparatów witaminowych, które są bezpieczne. Jest ona nieinwazyjna oraz bezbolesna. Mezoterapia igłowa polega na wstrzyknięciu w skórę właściwą indywidualnie dobranych do potrzeb każdego klienta preparatów, których zadaniem jest pobudzenie tkanek do regeneracji. Wykorzystuje się wówczas koktajle, które zawierają witaminy, kwas hialuronowy oraz aminokwasy, które są doskonałym sposobem na to, by zmniejszyć widoczność zmarszczek, rozświetlić cerę i poprawić jej kondycję. Mezoterapia wykonywana jest nie tylko na skórę twarzy, ale także dekolt oraz inne części ciała. Dzięki niej można skutecznie redukować tkankę tłuszczową, a także pozbyć się przebarwień, blizn, cellulitu oraz rozstępów. Coraz częściej wykonywana jest ona także w celu leczenia łysienia oraz nadmiernego wypadania włosów.

Osoby, które chcą poprawić wygląd swojej skóry, sprawić, by wygląda ona młodo oraz nieskazitelnie, mogą zdecydować się na nieinwazyjną i bezpieczną metodę, do jakiej należy mezoterapia. Jest to doskonały sposób na pozbycie się różnych problemów skórnych, działa odmładzająco, likwiduje zmarszczki, a jednocześnie sprawia, że skóra jest napięta oraz elastyczna.