Kupno żaluzji do mieszkania

 

Kilka tygodni temu wprowadziliśmy się z mężem do naszego nowego mieszkania. Remont w zasadzie był już ukończony, ale pozostało jeszcze kilka elementów wyposażenia wnętrza do kupienia. Jedną z nich były rolety w okna. Ponieważ wszystkie okna w naszym mieszkaniu wychodziły na wschód, chcieliśmy zabezpieczyć się przed promieniami słonecznymi, które w lato będą nas budzić od samego rana. Zależało nam na roletkach, które będą wytrzymałe i trwałe. 

Wybraliśmy plisowane żaluzje z warszawskiego sklepu

różnorodne żaluzje plisowane w WarszawieUważam, że tak drogich rzeczy nie powinno się kupować przez internet, ponieważ nigdy nie wiadomo na co się trafi. Wolałam, żebyśmy z mężem udali się do sklepu stacjonarnego. W okolicy było trochę takich miejsc, dlatego nie wiedziałam, gdzie powinniśmy się udać, żeby mieć duży wybór żaluzji, które nas interesowały. Moja koleżanka doradziła mi, gdzie znajdę różnorodne żaluzje plisowane w Warszawie. Akurat do tego sklepu nie mieliśmy daleko, dlatego jeszcze tego samego dnia udaliśmy się tam z mężem na zakupy. Jak się dosyć szybko okazało, to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Od ręki dostaliśmy tam takie żaluzje, które spełniały wszystkie nasze oczekiwania. Były one plisowane od góry do dołu i można było je podciągać za pomocą sznurka i specjalnego mechanizmu. Dużą ich zaletą była tkanina z której zostały one wykonane. Była ona miękka, ale wytrzymała i można ją było dowolnie ściągać w oknie. Wybraliśmy rolety w ciemnym kolorze, ponieważ zgodnie z tym po polecała nam ekspedientka, takie rolety najlepiej chronią wnętrze mieszkania przed promieniami słonecznymi i gwarantują, że dom się nie nagrzewa, a zimą mniej ciepła ucieka przez okna. W związku z tym, spadają również koszty ogrzewania. Byłam bardzo zadowolona z tego, że miała duży wybór kolorystyczny, a cena wybranych przez nas żaluzji nie była zbyt wysoka. Kupiliśmy je i zamontowaliśmy następnego dnia.

Od razu bardzo mi się spodobały. Nadały wnętrzu mieszkania bardzo ładny, elegancki wygląd. Dzięki temu, że można je było zamontować bezinwazyjnie udało nam się to zrobić samodzielnie i nie musieliśmy ponosić dodatkowych kosztów. Nie mniej ważne w przypadku bezinwazyjnego montażu jest to, że można takie żaluzje w każdej chwili zdjąć i wymienić na inne, gdybyśmy mieli na to ochotę.