Kostka brukowa wokół siedziby firmy

Chciałam, żeby moja firma prezentowała się nienagannie. Wybrałam nowoczesny projekt małego budynku, w którym mieli pracować wszyscy pracownicy wraz z dobudowanym magazynem do przechowywania towaru. Zadbałam także o ogrodzie terenu, tak by nikt niepowołany nie mógł tam wejść. Nie miałam jednak pomysłu na otoczenie firmy.

Kostka na firmowym parkingu

montaż kostki w poznaniuCałość musiała wyglądać dobrze, pasować do nowoczesnego budynku biurowego, a jednocześnie być bardzo praktyczna. Każdy remont jest uciążliwy, a remont otoczenia w szczególności bo na przykład nie dałoby się wjechać na teren firmy, a auta parkowałoby się na ulicy. Rozważałam rożne opcje. Wylewka betonowa była tania i prosta do wykonania, ale słyszałam, że beton z czasem pęka i się kruszy. Przez płyty ażurowe zwykle wyrastają chwasty, więc trzeba się zajmować pieleniem. Asfalt też nie wchodził w grę. W końcu uznałam, że najlepsza będzie kostka brukowa. Nada się na chodniki, na podjazd, na parking, a nawet na schody do firmy. To mi się bardzo podobało, to że materiał jest uniwersalny. W dodatku kostka występuje w różnych odcieniach więc na przykład część parkingowa może być ciemniejsza, a chodnik jaśniejszy. To nada nowoczesnego wyglądu całej firmie. Od razu sprawdziłam ile kosztuje montaż kostki w Poznaniu i jakie firmy się tym zajmują. Szybko znalazłam polecanych fachowców i umowiłam się na termin realizacji usługi. Przez telefon podałam też rozmiar terenu do obłożenia kostką i wybrałam kolory na każdy obszar.

Fachowcy zjawili się już następnego dnia i od razu zabrali się do pracy. Tej było sporo, ale i tak pracowali nawet niecałe dwa dni i całośc była gotowa do użytkowania. Byłam bardzo zadowolona z tego, że wybrałam kostkę brukową, bo nie tylko fantastycznie się prezentuje, ale też jest trwała.