Komfortowe noclegi w góralskich domkach w Szaflarach

Lato zbliżało się wielkimi krokami. W tym roku urlop zapowiadał się bardzo przyjemnie. Pierwszy tydzień zamierzałam spędzić wraz z rodziną w mieście, a kolejny tydzień miał upłynąć nam pod znakiem wycieczek w Tatrach.

Noclegi w góralskich domkach w Szaflarach

nocleg w górach szaflaryWakacje zazwyczaj planujemy z dużym wyprzedzeniem. Nie inaczej było w tym roku. Już w kwietniu rozpoczęłam przygotowania do naszej wycieczki. Zakupiłam nowy sprzęt, odzież, a także nieprzemakalne buty. Pewnego dnia postanowiłam porozglądać się za pensjonatem, który miał gościć moją rodzinę przez dwa tygodnie. Chciałam znaleźć ciekawą ofertę w naszej ulubionej miejscowości. Jeśli chodzi o dobry nocleg w górach Szaflary zdecydowanie przodują w tej kwestii. W tej niewielkiej miejscowości można znaleźć naprawdę luksusowe noclegi w atrakcyjnych cenach. Zdecydowałam, że w tym roku odpowiedni dla naszej rodzinki będzie mały, góralski domek. Kilka chwil później zarezerwowałam domek i mogłam ze spokojem oczekiwać dnia wyjazdu. Gdy przyjechaliśmy na miejsce od razu zwróciłam uwagę na wspaniale wyeksponowany domek, który został wzniesiony przy pomocy drzewa sosnowego i kolorystycznie prezentował się nad wyraz perfekcyjnie. Domek był usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji, blisko popularnych szlaków turystycznych. W środku znajdowały się trzy duże sypialnie, przestronny salon z kominkiem i wyjściem na taras, a także aneks kuchenny, w którym odnalazłam wszystkie sprzęty i akcesoria potrzebne do przygotowania posiłków. W łazience odnalazłam zapas świeżej pościeli oraz ręczników, a w salonie na piętrze znajdował się bardzo wygodny komplet wypoczynkowy. Dodatkowym atutem domku okazała się mini strefa spa, która oferowała wejście do wspaniale przygotowanej sauny. Już pierwszego dnia skorzystaliśmy z tej możliwości i spędziliśmy uroczy wieczór w tej saunie. Nasze dwutygodniowe wakacje upłynęły w sielskiej i przyjemnej atmosferze. Domek zapewnił nam wszystkie wygody po całodziennych wojażach, a my byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu.

Czas wakacyjny jest bardzo ważny dla mnie i mojej rodziny. Tegoroczne wakacje spędziliśmy w malowniczo położonym domku, w którym mieliśmy wszelkie wygody. Były to wspaniałe dwa tygodnie, podczas których bardzo dobrze wypoczęliśmy i zregenerowaliśmy siły.