Gdzie iść na sylwestra na dolnym śląsku?

Zbliżał się ostatni dzień roku. Zawsze wychodzimy gdzieś z żoną w ten dzień. Bardzo lubimy klimat i atmosferę sylwestra. W tym roku również planowaliśmy, gdzieś pojechać w ten dzień. Był dopiero listopad, ale bardzo dobrze wiedzieliśmy, że to już najwyższa pora na znalezienie sali na sylwestra. Szczególnie, że mieliśmy w planach wybrać imprezę biletowaną.

Znalazłem salę bankietową na dolnym śląsku na sylwestra

sylwester dolny śląskPoszukiwania odpowiedniego miejsca, gdzie moglibyśmy spędzić ostatnie chwile starego roku i pierwsze chwile nowego roku rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: sylwester dolny śląsk, i zacząłem przeglądać wyniki. Wybrałem trzy najlepsze moim zdaniem oferty i zawołałem do komputera żonę. Razem zdecydowaliśmy, gdzie się wybierzemy. Ostatecznie zdecydowaliśmy się wybrać sylwestra organizowanego przez restaurację bankietową w jednej z miejscowości na dolnym śląsku, gdzie mieliśmy bardzo dobry dojazd. Była to impreza biletowana na, której bawić się miało ponad trzysta osób. Sylwester był organizowany w bardzo niskiej, przystępnej cenie. W tej restauracji płaciło się za parę. W dniu imprezy przewidzianych było bardzo dużo atrakcji. Cała impreza rozpoczynała się dość wcześnie, bo już około 17stej. W cenie było 6 ciepłych posiłków oraz zimne przekąski na stole. Nie musieliśmy również dodatkowo płacić za napoje i słodki stół. 

Przewidziana była również muzyka na żywo w osobnej sali tanecznej. Wybraliśmy to miejsce i byliśmy bardzo zadowoleni ze spędzonego tam sylwestra. Atmosfera była świetna i bardzo dobrze się tam bawiliśmy. Sala taneczna była przestronna i pięknie udekorowana. Stoły było suto zastawione, a podawane jedzenie było przepyszne. Dużą atrakcją był również pokaz sztucznych ogni i fajerwerek o północy.