Fotograf weselny w Bydgoszczy

Około dwa lata przez planowanym ślubem, musieliśmy mieć wszystko pozamawiane. Zaczęliśmy od terminu w kościele, sali weselnej, zespołu muzycznego oraz fotografa. Wbrew pozorom nie był to taki prosty wybór, jak przypuszczałam na samym początku. W końcu każda para chce, aby ten dzień był najpiękniejszym dniem w jej życiu.

Jak wybraliśmy fotografa na wesele?

fotograf na wesele bydgoszczNajdłużej chyba z narzeczonym zastanawialiśmy się nad osobą, która miała uwiecznić nasze emocje w dniu ślubu. Oczywiście tą osobą był fotograf na wesele Bydgoszcz jest dosyć dużym miastem i nie sądziłam, żeby tylu dobrych fotografów tutaj jest. Zwracaliśmy uwagę z Mikołajem na szczegóły, ponieważ zdjęcia ze ślubu i wesela są na całe życie, więc zależało nam na tym, aby zostały one wykonane profesjonalnie. Najpierw wybraliśmy kilku fotografów, którzy nam odpowiadali, a później zapytaliśmy, czy mają wolny termin. Kiedy otrzymaliśmy odpowiedzi, musieliśmy zdecydować się na jednego. Czasami detale decydowały o odrzuceniu któregoś z nich. Koniec końców udało się nam wybrać fotografa, przy którym czuliśmy się się swobodnie. Dodatkowo zależało nam, aby miał oryginalne pomysły, ponieważ oboje jesteśmy dosyć szalonymi osobami. Warto wcześniej ustalić najwyższą kwotę, którą jesteście w stanie lub chcecie przeznaczyć, żeby ułatwić sobie wybór fotografa. My zdecydowaliśmy się na wykonywanie zdjęć na weselu oraz sesję ślubną, ponieważ wspólnie stwierdziliśmy, że to nam w zupełności wystarczy.

Gdybym miała cokolwiek doradzić, to powiedziałabym, żebyście koniecznie umówili się na spotkanie z fotografem. Ważne jest, abyście czuli się przy nim swobodnie, luźno. Wtedy nie zauważycie nawet, że ktoś wam robi zdjęcia. Przed spotkaniem lepiej ustalić, czy chcecie mieć sesję ślubną czy cały reportaż ślubny, który zahacza także o przygotowania do ślubu.