Efektowny wygląd paznokci hybrydowych w rozsądnej cenie

Długie oraz wymodelowane paznokcie z pewnością pozytywnie wpływają na wygląd kobiety. Niektóre z nich jednak nie posiadają zdrowych oraz mocnych paznokci, co sprawia, że często nie wyglądają tak, jak powinny. Doskonałym rozwiązaniem dla kobiet z kruchymi paznokciami lub takich, które nie mają czasu na częste malowanie, są paznokcie hybrydowe, które wyglądają niezwykle efektownie.

Korzystne ceny manicure hybrydowego w dobrych salonach

manicure hybrydowy - cennikWśród wielu kobiet manicure hybrydowy cieszy się sporą popularnością, jest doskonałym rozwiązaniem dla pań, które chcą uzyskać naturalny efekt, a żelowe lub akrylowe paznokcie się w ich przypadku nie sprawdziły. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak pomalowane zwykłym lakierem, jednak wyjątkowa trwałość oraz wytrzymałość sprawiają, że prezentują się doskonale przez kilka tygodni. Na paznokcie nakłada się trzy substancje, a mianowicie bazę, lakier kolorowy oraz specjalny top, a każdą z tych warstw utwardza się za pomocą specjalnej lampy UV. Dzięki temu uzyskuje się trwały efekt nieskazitelnie gładkiej warstwy. Piękny efekt zadbanych paznokci sprawia, że wiele pań decyduje się na manicure hybrydowy – cennik usług zależy w dużej mierze od salonu kosmetycznego, do jakiego się wybierzemy oraz rodzaju zdobień, na jakie się zdecydujemy. W profesjonalnych gabinetach można wykonać trwały manicure. Stylizacja paznokci za pomocą lakieru hybrydowego jest niezwykle prosta, co sprawia, że wiele pań wykonuje manicure samodzielnie w domu. Wymaga to jednak dużej wprawy, a także zajmuje dużo czasu. Zdecydowanie prostszym, szybszym, jednak droższym rozwiązaniem, jest manicure hybrydowy wykonany w dobrym gabinecie kosmetycznym. Nawet właścicielki słabych oraz łamliwych paznokci mogą posiadać wymarzony kształt oraz długość swoich pazurków.

Za pomocą lakierów hybrydowych można sprawić, że ich paznokcie wyglądają doskonale, a kolor oraz zdobienia są efektowne. Rozwiązanie to jest proste oraz szybkie, a dobra kosmetyczka wykonuje manicure w godzinę. Efekty utrzymują się do trzech tygodni, po tym czasie konieczne jest zdjęcie hybrydy i założenie nowego lakieru. Metoda ta posiada dużo zalet, co sprawia, że wiele kobiet decyduje się na ten manicure, gdyż nie jest on bardzo drogi, a jednocześnie trwały oraz efektowny.