Dobry, biznesowy fotograf

Zawodowym fotografem jestem od kilku ładnych lat. Właśnie wtedy założyłem własną działalność gospodarczą i zacząłem utrzymywać się wyłącznie z wykonywanych foto projektów. Ostatnio jednak zapragnąłem rozszerzyć wachlarz świadczonych usług o fotografię biznesową. Stwierdziłem, że coraz więcej szefów chciałoby sprawić taką sesję swoim podwładnym, by ich strony internetowe prezentowały się bardziej profesjonalnie. Dlatego też uzupełniłem portfolio o takie zdjęcia i czekałem na odzew.

Biznesowy fotograf ze stolicy

fotograf biznesowy WarszawaZamiłowaniem do fotografii zaraził mnie mój niestety nieżyjący już wujek. To on udzielił mi pierwszych lekcji, podczas których nauczyłem się podstawowej obsługi aparatu i szukania ciekawych kadrów. Odziedziczyłem po nim również jego ulubiony aparat, który zajmuje jedno z bardziej reprezentacyjnych miejsc w moim domu. Prawdziwym przełomem dla mojej fotograficznej kariery było założenie działalności fotograficznej i utrzymywanie się z robienia zdjęć. Już wtedy byłem z siebie niezwykle dumny. Przez wiele lat zajmowałem się głównie fotografią z imprez, jak i studyjną. Ostatnio jednak postanowiłem rozszerzyć wachlarz oferowanych przez siebie usług do tego stopnia, by móc mówić o sobie fotograf biznesowy Warszawa to bardzo duże miasto, pełne szefów firm z bardzo otwartymi głowami, dlatego też nie bałem się, że nie będzie chętnych na moje usługi. Aby jeszcze bardziej zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu, zainwestowałem trochę pieniędzy w reklamę w Internecie. Pozostało mi tylko czekać na reakcję moich przyszłych klientów. Miałem nadzieję, że fotografia korporacyjna stanie się nowym otwarciem w mojej karierze. Wierzyłem, że tak będzie i głęboko na to liczyłem.

Bycie fotografem nie jest dla mnie pracą, a pasją. Codziennie wstaję z uśmiechem na ustach. Fotografowanie, a później obróbka zdjęć dają mi bardzo wiele radości. Rozszerzenie wachlarza usług o fotografię biznesową było z mojej strony bardzo dobrym ruchem. Niedługo po ogłoszeniu tej rewelacji zacząłem otrzymywać wiele zapytań o takową sesję. Z wieloma firmami już się umówiłem. Byłem tym wszystkim bardzo podekscytowany. Nie mogłem się doczekać, co jeszcze przyniesie mi los. Byłem jednak przekonany i głęboko wierzyłem w to, że będą to same niezwykle pozytywne rzeczy.