Dobieramy kolczyki do sukni

Przed nami Sylwester, a potem karnawał. Będzie więc to czas zabaw, licznych mniejszych i większych imprez. Wiele kobiet wybierze się na eleganckie bale, na które będzie można się specjalnie wystroić. Kobiety uwielbiają od czasu do czasu poczuć się wyjątkowo w sukni do ziemi i eleganckich szpilkach. Mamy już koniec listopada, a więc najwyższa pora, żeby rozejrzeć się za balowymi kreacjami. A te urzekają w tym roku swoją prostotą. 

Kolczyki idealne na Sylwestra

kolczyki srebrneSylwester i karnawał to czas licznych mniej lub bardziej eleganckich zabaw. Każda kobieta marzy o tym, żeby chociaż raz w życiu przeżyć elegancki bal, na którym będzie można założyć piękną suknię do ziemi i poczuć się jak królewna z bajki. W sklepach z sukniami już jakiś czas temu pojawiły się najnowsze kolekcje, dedykowane właśnie na okres świętowania Nowego Roku. W tym sezonie dominuje elegancja w klasycznym wydaniu. Suknie mają być jak najbardziej proste, jednolite kolorystycznie, ale z mocnymi akcentami na samej sukni albo w postaci dodatków. Z racji tego, że wśród sukien dominują ciemne kolory granatu, zieleni czy czerwieni, doskonale jako dodatek sprawdzi się srebrna biżuteria. Do długiej, prostej sukni pięknie pasują na przykład kolczyki srebrne, najlepiej wiszące. Kolczyki ożywią całą stylizację i przede wszystkim podkreślą kobiecą urodę. Kobiety uwielbiają kolczyki. To właśnie one sprzedają się z całej biżuterii najlepiej. Do kolczyków można dobrać naszyjnik, ale pod warunkiem, że zarówno naszyjnik, jak kolczyki będą delikatne, najlepiej z tej samej kolekcji. Jak chodzi o biżuterię to trzeba pamiętać, że nieumiejętnie dobrana może nam zniszczyć końcowy efekt. Będzie w całym ubiorze zbyt dużo przepychu. Warto więc hołdować takiej zasadzie, że jak nie potrafimy wyczuć , gdzie jest górna granica, to im mniej, tym lepiej. Elegancja polega na prostocie, a prostota to minimalizm. 

Sylwestrowe i karnawałowe kreacje opierają się w tym roku na prostocie. Jednolite kolory, proste kroje i zwiewne materiały dają nam duże pole do popisu, jak chodzi o dodatki. Do ciemnych kreacji najlepiej będą pasować srebrne dodatki, na przykład srebrne kolczyki. Kolczyki są doskonałym uzupełnieniem fryzury oraz makijażu. Dodają blasku i uroki i doskonale uzupełniają całą stylizację.