Czy szklane drzwi są bezpieczne?

Kilka lat temu otworzyłam firmę, która zajmowała się organizacją ślubów oraz imprez okolicznościowych. W końcu przyszedł czas, kiedy mogłam pozwolić sobie na remont. Zdecydowałam się na gruntowny remont, żeby nie bawić się w to na raty. Zależało mi na stworzeniu miejsca, gdzie każdy będzie czuł się, jak domu. Mimo to chciałam, żeby przeważały jednak nowoczesne elementy.

Szklane drzwi w firmie

drzwi szklaneNajdłużej czasu zajęło mi wybranie odpowiednich drzwi. Ostatecznie wybrałam drzwi szklane. Dlaczego akurat na nie się zdecydowałam? Moja firma składa się z kilku mniejszych pomieszczeń oraz jednej większej. Zależało mi na tym, aby całość wydawała się spora, dlatego dzięki szklanym drzwiom optycznie powiększa się pomieszczenia. Jak już wcześniej wspomniałam, chciałam, żeby w firmie były akcenty nowoczesnych dekoracji, a drzwi takie właśnie są. Największą zaletą drzwi szklanych jest to, że w przypadku kiedy mamy dosyć ciemne pomieszczenie, powoduje, że światło dociera do niego z innych pomieszczeń. Początkowo obawiałam się zamówienia drzwi ze szkła, ale nie ma czego się obawiać. Mój dobry znajomy wyjaśnił mi, że drzwi wykonane są z hartowanego, grubego szkła, dzięki czemu nie należy się obawiać niebezpieczeństwa z ich strony czy tego, że szkło może pęknąć. Dodatkowo każde drzwi muszą zostać sprawdzone oraz spełniać normy, zanim zostaną sprzedane. Drzwi ze szkła nadają także oryginalny wygląd. Dodatkowo zauważyłam, że nasi klienci chętnie obserwują, jak pozostali pracownicy pracują czy tworzą różnego typu dekoracje, co tylko działało na naszą korzyść. Moim zdaniem szklane drzwi pasują do każdego wnętrza i nie należy martwić się, że jeśli będziemy zmieniać chociażby meble, to ogólny wygląd na tym straci. Nic z tego. Szkło zawsze będzie modne i tylko uwydatni piękno w każdej aranżacji. Drzwi szklane idealnie komponują się z drewnianymi meblami, co może być zaskoczeniem dla niektórych tak, jak to było w moim przypadku.

Drzwi wykonane ze szkła kojarzą mi się z elegancją oraz prostotą w jednym. Nie każdemu przypadają do gustu, ale mi bardzo, ponieważ idealnie podkreślają delikatność w mojej firmie. Poza tym obserwując klientów, mogę stwierdzić, że im również podoba się nasza nowa aranżacja, z czego się ogromnie cieszę. Jako ciekawostkę dodam, że szkło można okleić taką mleczną folia, żeby aż tak nie naruszać czyjejś prywatności.