Co zrobić, żeby dostawać więcej lajków?

Co jakiś czas pojawiają się nowe sposoby na to, jak sprawić, abyśmy dostawali więcej polubień pod zdjęcia na Instagramie. Niektóre z nich nie są skuteczne dla małych kont, inne z kolei działają za każdym razem. Duża ilość polubień jest kwestią priorytetową jeżeli zależy nam na wypromowaniu konta, warto zatem wcielić sprawdzone metody na ich pozyskiwanie.

Jak zdobyć polubienia?

kup like na instagramieInstagram obecnie pozwala nam zwiększyć widoczność naszych zdjęć za pomocą dodawania hashtagów nie tylko do naszych zdjęć, ale także w Instastory oraz dzięki możliwości tagowania miejsc w których nasze zdjęcie zostało zrobione bez różnicy, czy wrzucamy je na nasz profil, czy też właśnie do sekcji story. Instagram także za opłatą umożliwia nam promocję danej fotografii, niemniej ta forma reklamy jest nieco nachalna ponieważ pojawia się na wallu innych użytkowników. Poza tym jeśli nie prowadzimy firmy i nie chcemy zareklamować produktu, to wówczas taki sposób promowania może wydawać się nieco atencyjny. Jeżeli chcesz, aby konto rozrosło się naturalnie i nie wzbudzało negatywnych odczuć przy tym kup like na instagramie ponieważ dzięki temu pozwalasz konkretnemu zdjęciu wypozycjonować się wyżej w hashtagach, a to, czy ktoś w nie wejdzie i polubi, czy je ominie będzie już tylko kwestią wyboru. Dlatego też warto starać się wrzucać zdjęcia, które przykuwają uwagę, są oryginalne, ale jednocześnie estetyczne i oczywiście dobrej jakości.

Wykupienie lajków w celu promowania profilu nie przyniesie nam upragnionych rezultatów, jeżeli nasze zdjęcia będą byle jakie. Ten sposób pozwala nam pokazać je szerszej publiczności i oczywiście zawsze znajdzie się kilka osób więcej, które polubią naszą fotkę, ale w końcu ładna fotografia zawsze przyciągnie więcej lajków. Nie tylko zresztą polubień bowiem bardzo prawdopodobne, że osoby, którym spodoba się nasze zdjęcie polubią również inne nasze fotki na profilu, a także go zaobserwują.