Co można wybrać na ślub zamiast kwiatów?

Ślub, urodziny, imieniny… wszystkie takie ważne dni, takie uroczyste chwile oczywiście łączą się z doskonałą zabawą, ale i z wybieraniem odpowiedniego prezentu. A wybór prezentu nie zawsze jest łatwe. Szczególnie jeśli chcemy wybrać naprawdę wyjątkowy prezent.

Co na ślub zamiast kwiatów można kupić?

co na ślub zamiast kwiatówTeraz jednak ma wrażenie, że coraz częściej na śluby na przykład wybiera się danie pieniędzy, zamiast prezentu. Myślę, że to jest dobre rozwiązanie i dla gości i dla pary młodej. Kolejną nowością jest dawanie czegoś zamiast kwiatów. Ja sama zastanawiam się właśnie co co na ślub zamiast kwiatów wybrać. Chociaż możliwości jest wiele od alkoholu, przez książki, kupony na loterie, po słodycze i miśki – to jednak nadal nie wiem Co można wybrać na ślub zamiast kwiatów. Idę niedługo idę do mojej przyjaciółki na ślub i wiem, że nie chcą oni dostawać kwiatów, nie powiedzieli jednak, co chcieli by dostać zamiast kwiatów. Dlatego zastanawiam się, chcę wybrać coś naprawdę ciekawego, co im się spodoba. Często obecnie nawet na zaproszeniach para młoda pisze, co chciałby dostać zamiast kwiatów. Niedawno właśnie moja siostra brała ślub i chcieli zamiast kwiatów alkohol. Moim zdaniem to całkiem dobry pomysł. Jednak moja przyjaciółka z narzeczonym nie określiła, co chciałby dostać. Myślę o ładnym zestawie filiżanek lub kubków, możne z napisem mąż, żona, może ładne ręczniki również z podpisem nowożeńcy, co coś w tym stylu. Jeszcze sama nie wiem, do ślubu na szczęście jest jeszcze trochę czasu.

Ale wiem, że ten czas szybko upłynie dlatego chciałbym już coś wybrać, aby nie martwić się na ostatnią chwilę, że nic nie mam, że nie mam pomysłu. Dlatego mam nadzieję, że w sieci uda mi się coś ciekawego znaleźć na mojej przyjaciółki na ich wspaniałe wesele.