Ciekawe sklepy z odzieżą gastronomiczną

 

Postanowiliśmy z narzeczonym, że otworzymy pizzerię. Mieliśmy lokal od rodziny całkiem sporych rozmiarów, więc mogliśmy sobie pozwolić na coś większego. I o czymś takim właśnie myślałam, czyli pizzeria ale w skali większej niż wiele mniejszych tego typu lokali. Planowałam więc zatrudnienie personelu, czyli m.in. kelnerów. Z mężem ogarnialiśmy wystrój pizzerii, pozostało jedynie nam ustalenie konkretnego stylu ubrań roboczych dla wszystkich pracowników lokalu.

Zamawianie w sklepie odzieży gastronomicznej

odzież gastronomiczna sklepUstalając takie wspólne zasady ubierania się w naszej restauracji skupiałam się na konkretnym motywie. Nie chciałam, aby ludzie za ladą oraz przygotowujący pizzę byli ubrani całkowicie w innym stylu niż kelnerzy. Jestem bardzo pedantyczną osobą, więc nie mogłam pozwolić, żeby coś takiego w mojej pizzerii się zdarzyło. Narzeczony podchodził do tego z większą rezerwą niż ja, toteż zdał się całkowicie na mój wybór. Wolałabym bardziej zapoznać się czyimś zdaniem w tym temacie, więc zaczęłam rozmawiać z osobami, które były już pewne, że będą u nas pracować. Wymieniliśmy poglądy i zaczęliśmy szukać czegoś, co będzie odpowiadać naszym pomysłom. Interesowała nas profesjonalna odzież gastronomiczna sklep natomiast z takim typem ubrań znalazła jedna z kelnerek. To było właśnie miejsce, którego znalezienia potrzebowałam. Mieli bardzo fajny asortyment, zróżnicowany, a na dodatek z możliwością dopasowania różnych znaczników czy logo na potrzeby klienta. Udało się odnaleźć formy strojów dla kelnerów, które odpowiadały zarówno mi, jak i pracownikom. Dodatkowo w podobnym stylu dopasowaliśmy ubrania dla personelu, który bardziej niż z klientami będzie miał do czynienia z jedzeniem – przygotowaniem go, czy odbiorem dostaw. Na szczęście mieliśmy do czynienia z bardzo profesjonalnym podejściem do branży gastronomicznej, więc odzież była naprawdę wysokiej jakości i nadawała się do używania w warunkach restauracji czy pizzerii.

W ten sposób wyposażeni i wystrojeni mogliśmy myśleć o oficjalnym otwarciu. Rzecz jasna mieliśmy już przygotowane menu, cały sprzęt, uprawnienia, itd. Pracownicy wyglądali perfekcyjnie w swoich strojach. Czułam, że to był początek naszej nowej drogi w życiu. Dobrze więc, że byliśmy ubrani adekwatnie do okazji.